Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elég korpás a hajam. Kiprobált...

Elég korpás a hajam. Kiprobáltam annyi mindent, de semmitöl nem mult el. Mit probáljak még ki?

Figyelt kérdés
2008. máj. 6. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem még kb 12 évesen volt korpás a fejem. (20 vagyok) Hajmosás után mindig használok balzsamot. Nekem ez segített. Én a korpáról annyit tudok, és lehet hogy ez is rossz, hogy attól van hogy száraz a fejbőröd. Most le a sampont, kend be balzsammal, hagyd rajta 2percig és hidd el ha minden alkalommal így mosod a hajad elfog múlni. Szoktam úgy járni h elfogy itthon a balzsam. Na akkor újra korpás szokott lenni a hajam.
2008. máj. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A Nizoral sampon nagyon jó csak patikában tudsz venni!

Érdemes megpróbálni.

2008. máj. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

a nizoral tényleg jó.de ha olcsóbbat akarsz a sulfokoll kénsampon is nagyon jó.azt lehet venni drogériákban is.

csak sárgát vegyél,a narancs nem jó.

de itt egy házi tipp:1 evőkanál méz,1 evőkanál tej,1 tojás.ezt jól keverd ki kend fel tegyél rá alufóliát.15 perc múlva mosd le.vigyázz csöpögni fog!érezni fogog kb 5 perc múlva hogy meleg lesz.én ezt csinálom 2 hetente.a fodrászok a csodájára járnak a hajamnak pedig 2 havonta le is van szivatva.ez mindenre jó nem csak a korpára.képzeld!nálunk most volt egy fodrász bemutató ahol híres magyar és olasz fodrászok voltak.én modell voltam,a Hajas Laci csinálta a hajam,és nagyon meglepődött mert nem látott még ilyen egészséges hajat.most heti szinten tartjuk a kapcsolatot és ő is alkalmazza és dícséri.úgyhogy próbáld csak ki.első alkalom után látni fogod a változást!!írd majd meg hogy kipróbáltad e és milyen?

2008. máj. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló!

Ha olvasod írj nekem e-mailt, légyszi!!

Lenne pár kérdésem!!!

2009. febr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!