Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A barna haj a zöld szememet...

A barna haj a zöld szememet kiemelné, vagy inkább maradjak szőke?

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 21:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem maradj szőke, az különlegesebb :) A szemed hangsúlyozhatod sminkkel is ;)
2009. júl. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%
Vörös! <3
2009. júl. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
barnára szavazok. szebb a barna, mint egy szőke:S
2009. júl. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%

szerintem is barna.

a szőke már nagyon unalmas,és szebb is a barna.

egyébként meg igen,sokkal jobban kiemeli a zöld szemet.

(nekem is zöld szemem van,és csokibarna a hajam)

a szőke egyébként szerintem minden szemszínt elnyom...olyan semmilyenné teszi az arcot.

egy szép karakteres barna jó választás tud lenni :)

2009. júl. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Sexylady ***** válasza:
33%
Szerintem is barna...;)
2009. júl. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

de vörös ne, mert a festett vörösolyan mű. szerintem csak a természetes vörös szép. De ha neked szép, tiszta szőke hajad van, akkor ne festesd barnára. Has piszkos, sötétes szőke, akkor igen :)

szerintem.

2009. júl. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

A szép szőkét elég nehéz elérni és szerintem nem is olyan unalmas, mert pl. az osztályomban 2 szőke lány van (egyik barátnőm és én)...ha a tiéd olyan szép árnyalatú, szerintem kár befestetni barnára csak a szemed miatt! A szőke nagyon jó szín, fiatalos és kislányos.:) Ezt nagyon szeretem benne!:)

Amúgy meg nem teszi olyan semmilyenné az arcot, nekem ez jobban áll mint a barna, még a fodrász is azt mondta (aki ért a dolgokhoz!!!), hogy kár lenne elrontani a hajamat valami sötét színnel, mert a szőke hajamtól olyan kis tündérkés vagyok.:) Tényleg ezt mondta, mikor én felhoztam a témát, hogy szeretnék sötét tincseket! Örülök is, hogy maradtam a szőkénél (ami nem megy ki divatból, valljuk be):

:)

2009. júl. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%

szerintem a fekete emeli ki a legjobban, de mindenkinek más áll jól, lehet hogy más barna hajjal és zöld szemmel szépen néz ki de te lehet hogy nem

gondold át hogy jól állna- e neked a barna haj

2009. júl. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%

A barna jobb lenne,de én inkább a feketére szavaznék.

Persze ez attól is függ,hogy te hogy nézel ki...

2009. júl. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
34%
BARNA:)
2009. júl. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!