Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindennapi hajmosáshoz milyen...

Mindennapi hajmosáshoz milyen márkájú sampont ajánlotok?

Figyelt kérdés

Mindennapi edzés miatt kénytelen vagyok hajatmosni...

Hosszú, nem festett, vékonyszálú, nem töredező hajam van.

Elmentem nyaralni és azt vettem észre, hogy elkezdett gyorsan zsírosodni a hajam. Nem lett volna rá szükség, de mégis meg kellett mosnom a hajam minden nap, mert különben nagyon zsíros lett volna. Régen (mármint, azelőtt, hogy ilyen rendszerese edzettem volna) nem volt ilyen problémám.



2012. aug. 8. 10:18
 1/4 anonim válasza:
0%
Férjem a TESCO csikos Aloe Verás sampont használja,1l 100 pár forint! Még kézmosásra is ezt használjuk.
2012. aug. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
WU 2
2012. aug. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp valami jobb sampont vegyél, főleg hosszú hajra. Az olcsók általában csak tisztítószerekből állnak, és semmit nem ápolnak a hajon. Persze sokan úgy vannak, hogy ha minden napra kell, akkor az olcsó megéri, de nagyon tönkre tudják tenni a hosszú hajat. Mindenképpen minél kíméletesebb sampont kell keresni gyakori hajmosáshoz. A legjobb amit én találtam és évek óta használok, az a sárga Dulgon kids. Most kb. 530 Ft egy flakonnal a dm-ben. Ez gyakorlatilag olyan hatást kelt a hajon, minta balzsamozva lenne, könnyű kifésülni és egyáltalán nem szárítja. Évek óta ezt használom a combig érő hajamra, és azóta sokkal szebb. Néha, úgy minden 4-5. mosásnál beiktatok egy másik sampont, ami jobban eltávolít minden balzsam és egyéb ápolószer maradványt a hajamról. Most nagyon szeretem a Balea málnás samponját, ami nevetségesen olcsó, 250 Ft, de közel sem olyan durva a hajhoz, mint a WU2 és társai.

Balzsamot használj minden hajmosáskor, még ha naponta mosol is hajat.

2012. aug. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Wu2, sokkal jobb fogása lesz a hajadnak tőle mi t a marketingből ráhazudott mindenfélecsodát tartalmazó hulladékoktól, és egy nPlal később is zsirosodik nekem tőle a hajam.
2012. aug. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!