Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elicina, Eligarden, Fleur de...

Elicina, Eligarden, Fleur de Jeunesse vagy más márkájú csigakrémmel milyen tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés
A chilében honos, Helix Aspersa Müller nevű csigafaj "nyálából" pontosabban a maga után húzott váladékból készítik ezeket a krémeket, amelyek állítólag fantasztikus bőrregeneráló hatásúak. Csak nagyon drágák, ezét szeretnék néhány tapasztalatot olvasni.
2009. júl. 26. 17:37
 1/3 anonim válasza:

szia

végül kipróbáltad a krémeket?mert most én is nézegetem és kíváncsi vagyok hat-e.nekem zsíros enyéh pattanános és miteszeres a bőrön.

2010. márc. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem, nem vettem végülis, még várat magára :)

(A tiédhez hasonló az én bőröm is + még kicsit vízhiányos és hegfoltos is. De télen egész normálissá válik.)

2010. márc. 4. 17:55
 3/3 anonim ***** válasza:
én pár napja próbálgatom ezt a dr organic helix aspersa müller snail gélt. még nem látok változást a bőrömön. a pénztárcámon látok változást, könnyebb lett több, mint 6000 ft-tal. tényleg rá van írva, hogy csiganyálka van benne. amikor a csigaház megsérül, akkor a csiga ezzel javítja meg.
2015. okt. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!