Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért kell állandóan hajat...

Miért kell állandóan hajat vasalnotok? Nem érdekel titeket hogy káros?!

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek!


De tényleg... akkora divat lett ez a hajvasalás. De minek? Jóó énis vasalom néha (kb fél évbe 2-3x) alkalmakkor, de aki minden nap?! Nem is érdekli hogy tiszta gagyi lesz tőle a haja? Aztán növeszthetik ha a napi vasalástól úgyis eltöredezik....


De tényleg miért lett ez akkora divat? Nekem sincs alapból egyenes hajam, hasszú mell alá érő hullámos de kit érdekel hogy nem szögegyenes? Legalább nincs szarrátörve, szép és egészséges.


2012. szept. 4. 10:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
35%

grat!

most mások miért érdekelnek?

én se vasaltam még és már 22 vagyok

2012. szept. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
ez az oldal azért van hogy kérdéseket tegyünk fel!
2012. szept. 4. 10:47
 3/20 anonim ***** válasza:
45%

Ja.Én is utálom az ilyeneket.

Minden nap vasalják aztán meg nyafognak,hogy töredezett meg rövid meg egészségtelen stb.

Utána meg veszik a hajnövesztőszereket.

WTF! :O

A hülyeség határtalan.

Az ilyenekkel nem kell foglalkozni.

2012. szept. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ja 19/L vagyok,csak az előbb lemaradt. Nekem hosszú hullámos hajam van és nem zavar.

Én is csak alkalmakkor vasalom pl.szalagavatómon ki volt vasalva.

2012. szept. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Én is régen folyamat vasaltam, aztán vhogy leszoktam róla..Hálistennek:D

Azóta úgy nő a hajam mint a gomba :D mégha alaktalan hullámos is :D


19/L

2012. szept. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én mindig nyafogok, hogy tiszta töredezett a hajam pedig nem is vasalom mert szög egyenes sajnos, de nem is göndörítem. Annyi, hogy mindig fel van kötve meg kb. fél évente festve van, de még csak nem is szőkére, hogy rámondhassam amiatt, nem értem. :(
2012. szept. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
utolsó : használsz rá hajpakolást? ápolgasd és akkor nem fog töredezni :) balzsam, hajvégápoló...
2012. szept. 4. 11:14
 8/20 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, én szőkítem, vasalom a hajam, mindkettő káros, de nem érdekel, mondjuk nem is nyafogok hogy töredezik meg hullik, mert ezek ellenére iszonyat gyorsan nő a hajam, 2 éve vágattam le vállig érőre és már újra a derekamig ér. Talán ha nem ilyen lenne, jobban sajnálnám. Mellesleg azért vasalom mert minden este elfekszem és összevissza áll.
2012. szept. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
vállig érőböl 2 év alatt derékig érő?
2012. szept. 4. 11:57
 10/20 anonim ***** válasza:
70%

Na, azért az is sokban függ a genetikától, hogy mennyire töredezik a hajad. Nekem van olyan barátnőm, aki hetente egyszer vasalja, hajbalzsamot használ és spec hajvasaló koncentrátumot és így is nagyon töredezik a haja. A másik barátnőm és néha én is naponta vasaljuk és nincs a hajunknak semmi baja, az enyém spec már a köldökömig ér, és még csak nem is töredezett a vége!

Az meg, aki annyira buta, hogy annak ellenére vasalja a haját, hogy már tönkrement nem az én dolgom.

2012. szept. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!