Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért kell állandóan hajat...

Miért kell állandóan hajat vasalnotok? Nem érdekel titeket hogy káros?!

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek!


De tényleg... akkora divat lett ez a hajvasalás. De minek? Jóó énis vasalom néha (kb fél évbe 2-3x) alkalmakkor, de aki minden nap?! Nem is érdekli hogy tiszta gagyi lesz tőle a haja? Aztán növeszthetik ha a napi vasalástól úgyis eltöredezik....


De tényleg miért lett ez akkora divat? Nekem sincs alapból egyenes hajam, hasszú mell alá érő hullámos de kit érdekel hogy nem szögegyenes? Legalább nincs szarrátörve, szép és egészséges.


2012. szept. 4. 10:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
67%
mert ocsmány anélkül a hajam. Mindig is randa volt, kivéve, ha fodrásztól jöttem. Az a szénakazal, ami nem göndör csak összevissza hullámos és száll mindenfelé. Most kiegyenesítettem tartósan, végre rendezetten áll.
2012. szept. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Én azért vasalom sokszor, mert hajmosás után olyan mint valami oroszlánsörény. Nem szépen szárad még ha be is szárítom. És eredeti hajjal 14 évesnek nézek ki, holott 21 vagyok:D Vasalt hajjal meg kb korombelinek néznek:)


Nem vinnyogok, hogy törik, mert elég kevéssé törik. Minden hajmosáskor hajbalzsam, és hővédő, minden másodiknál hajpakolás. 3 havonta fodrász. Vállig érő hajam van, de nem is akarom megnöveszteni jobban:)


Hát úgy saccper ennyi.

2012. szept. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan hülye divat, mint a többi, majd elmúlik ez, akkor meg mindenki göndöríteni fogja, akkor az lesz a baj. Nem kell vele foglalkozni, ő hajuk, nem a tied, neked nem árt vele senki, ha vasalja a haját.
2012. szept. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
62%
Amúgy meg ne legyünk már ennyire elfoglalva a másikkal :)
2012. szept. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én mostanában nem vasalom, de volt, hogy vasaltam minden mosás után, annyira rendezetlen, hullámos a hajam, sokkal szebb lett tőle. Nézd, hogy kinek hogy tetszik a haja az tök egyedi (általában olyan kell amilyen nincs :)) de aki vasalja tisztában van a kockázatokkal és vállalja, most ha töredezik a haj az nem okoz egészségkárosodást. Maximum majd vágatja, szerintem ne fájjon ez a jelenség senkinek :)
2012. szept. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
100%

Na nekem alapból butálisan sok oroszlánsörényre hajazó "göndör" a hajam. Ami igazából nem is az mert nagyon furcsán áll be magától , szörnyű. Ilyesmi csak nem rendezett hanem tényleg otrombán ronda. [link]

Ilyen hajjal ha beszárítom se léphetek utcára mert nagyon gagyin fest. tehát vállalom hogy vasalom. És igen töredezik kicsit de vágatom és nem nyafogok. Nekem csak egyenesen tetszik, az arcomat is úgy keretezi szépen. Nagyon sokan vannak akik a nagyon kicsit hullámos hajukat is vasalják napról napra hogy szög egyenes hajuk legyen , na az már tényleg gáz. Én ha tehetném nem vasalnám de rettentően utálom ha természetesen van szóval nekem marad a vasalás és a vágatás. Ez van ilyen az élet :D

Arra válaszolva pedig hogy miért lett ekkora divat? Ezt szinte minden korszakban meg lehetne kérdezni egyes hajviseletektől. Nekünk ez a kor jutott. Van aki úgy érzi jól magát ha a divatot követi és vasalja. Hát had csinálja mit bánom én.

2012. szept. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Húha utolsó :D :D :D :D :D
2012. szept. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Vállig érőbőr derékig érőbe? :OOOO

Úr isten. Én januárban váll alatt volt kb 5 centivel most meg még a mellemig se ér,pedig nem töredezett,csak nem nő. :(

2012. szept. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
13-as, egyetértek. lásd nyolcvanas évek, kilencvenes évek eleje, ahol mindenki annyira "igénytelen' volt, hogy boldog-boldogtalan daueroltatott. fel sem merült senkiben, hogy a a göndör haj igénytelen lenne, sőt. a szögegyenest tartották gáznak, alkalmi frizura csakis becsavart jöhetett szóba, vasaltat el se tudtak képzelni. nem is létezett hajvasaló. bezzeg dauer annál több.
2012. okt. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
nekem derékig érő göndör hajam van, nekem is folyton azzal jönnek a szöghajúak, hogy vasaljam már én is. De közben én is azt látom hogy agyon van töredezve nekik, meg szarrá égett az egész, nem tudom mire jó!
2013. febr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!