Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kezeljem a rengeteg...

Hogyan kezeljem a rengeteg hajamat?

Figyelt kérdés
Az a baj a hajammal, hogy rengeteg van belőle! Tényleg sok hajam van, és így nagyon nehéz bármit csinálni vele: a vasalás úgy hogy nagyjából jól nézzen ki, beletelik kb 40 percbe, de ha suli előtt reggel vasalom, második órára begöndörödik. Göndöríteni nem tudom, vagyis nincs időm, mert tekintettel a sok hajamra, lehet hogy másfél óra is lenne, mire végeznék. Másrészt nem hazudok, 2 hónapja voltam fodrásznál, és direkt kértem, hogy ritkítsa meg, de azóta ugyanolyan, mint azelőtt, és nekem nincs lehetőségem 2havonta fodrászhoz járni. Tudnátok tippeket adni, mit kezdjek vele?

2012. szept. 11. 16:58
 1/5 A kérdező kommentje:
elfelejtettem odaírni, hogy a hajam se nem egyenes se nem göndör, hanem elég béna hullámokban álló, ezért vasalnám vagy göndöríteném... :/
2012. szept. 11. 17:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hullámos hajam van, de mivel nincs olyan sok, ezért fél óra alatt megvagyok a vasalással. Szerintem el kellene menned egy másik fodrászhoz. Mond el neki hogy mi a gondod, és hogy "alaposan" ritkítsa meg. De ha nincs lehetőséged a közeljövőben fodrászhoz menni, akkor azt csináld, hogy tincsenként vasald, és ha egy tincset kivasaltál egyből fújj rá fekete taftot. remélem tudtam segíteni ^^
2012. szept. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 mmano88 ***** válasza:
Nekem is rengeteg hajam van, és pont most voltam ritkíttatni. :) Az előző fodrászom nem ritkította meg ilyen jól mint a mostani, úgyhogy megpróbálkozhatsz egy fodrász váltással, hátha jobb lesz. De 2-3 hónap után nekem is visszanő rendesen (az előző fodrásznál ez kb 1hónap volt). Én esténként be szoktam fonni két copfba, és akkor reggel ha kiengeded szép hullámos lesz. Arra figyelj, hogy a fonást NE a fejed tetejétől kezd, mert akkor olyan leszel mint egy oroszlán. :) Vagy még ugyan így este parkettába szoktam befonni a hajamat, és úgy is jó formája lesz. A fonást mindig mosás utáni száraz hajjal csinálom, mert ha vizesen fonnám be, nem száradna meg reggelre. Ja és mosás után még a nedves hajba habot rakok.
2012. szept. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én kezelném azt a sok hajat :D Nincs is annál szebb, ha egy lánynak rengeteg haja van :D Imádom.
2012. szept. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia !

Ugyanígy voltam én is még télen. Semmit nem tudtam kezdeni, vastagszálú és rengeten hajam van. Magamnak vágtam és ritkítottam. Nekem a vasalás 1 órába simán beletelt, hátközépig érő hajam volt akkor. A hajszárításról meg ne is beszéljünk. Nem tudtam normálisan megszárítani. Ha este 11kor buliba mentem akkor 7kor már el kellett kezdenem a készülődést. Göndörítés kizárva. Hajvasalás egy óra.. Ne beszéljünk a balzsamok, pakolások, és egyé hajravalókról sem! Mindenki mondja, hogy szép a dús haj, de senki nem tudja mennyi baj van vele. Nekem tavasszal elment a türelmem és levágattam. Most rövid hajam van. Ehhez hasonló , fekete : [link] és imádom:) Könnyű kezelni, ápolom most is, viszont nem kell annyit rá költeni. Fodrászhoz igaz 2-3 havonta járok, illetve mikor már túl dús ismét akkor kézbe veszem a ritkító ollót, de az csak 4-5 perc max, és nem mint régebben. Többet soha hosszú haj !

2012. szept. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!