Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal,...

Mit csináljak a hajammal, hogy egyenes maradjon?

Figyelt kérdés
Vasalom a hajamat kerámia lapos hajvasalóval. Reggelente amikor kivasalom akkor szép egyenes.. De amikor már be érek suliba az egész be hullámosodik..:/ Haj lakk nem segít..:S Másnak szép egyenes marad nap végére a haja de nekem valamiért reggel be hullámosodik.. Mit csináljak hogy egyenes maradjon?

2012. szept. 18. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a szilikonos hajvégápoló segített (Tab márka)

Ezzel a problémával küzdöttem sokáig én is.

2012. szept. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és a lakkot felejtsd el, az nem fog segíteni. Esetleg habot használj hajmosás után nedves hajra.
2012. szept. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Régen én is ezzel a problémával küzdöttem, viszont a hővédőm szerintem multifunkcionális. Azonkívül, hogy teszi a dolgát és védi a hajam, puha is lesz tőle, kellemes az illata, könnyebb kivasalni a hajam és tovább marad egyenes.


Szóval megfelelő hővédővel és hajvégápolóval orvosolható a probléma. Fixálásra pedig lakk helyett waxot használj. Sokáig én is lakkal próbálkoztam, aztán kipróbáltam a waxot, mert a fodrászom is azzal szokta fixálni a hajam és lám, bevált! :)

2012. szept. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem is így volt régen

most úgy csinálom h vasalás után lakk és megint vasalás

nkem modjuk fel van állítva és kb15cm

14/f

2012. okt. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

ha a többiek válasza nem segítene, leírom az én tapasztalatomat is.

Régebben nekem is sima kerámialapos hajvasalóm volt, s mire beértem a suliba, nekem is tiszta hullámost lett. Na az a hajvasaló utána elég bajos is lett, mert mindig a záró része vasalás közbe is összerakta a két részt. meg úgy voltam vele, hogy amúgy is egy f*s. Aztán vettem egy ugyanolyan vasalót, mint amilyen a fodrászomnak is van :D GA.MA Italy szintén kerámialapos, de "laser ion" technológiás, s azóta nincs semmi gondom :) (kivéve, ha esik az eső, és nincs nálam esernyő ) Persze az ára húzósabb (14e):) Nekem ez vált be, de azért nézelődj még utána a márka után. Fodrászom azt hiszem több mint 8 éve használja, és semmi baja. Én hajhabot és hővédőt se használok, csak mosom és vasalom. Vmennyire persze töredezik, de viszonylag erős szerkezetű a hajam, s kb félévente felfrissíttetem a fodrásszal. A lényeg: mindenképpen használj hővédőt, meg amit akarsz, csak azért írtam le, hogy én semmit se használok, hogy lásd, nekem még így is egyenes ettől a vasalótól. (amúgy hosszú, hullámos - nem is kicsit - , erős és sok hajam van)

2012. okt. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!