Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyk ha a parom nem akar...

Mit tegyk ha a parom nem akar hajat mosni a hideg miatt? Mert nem akar, egfázni igaz most is náthás de azt akarja hogy csak tavasszal mossunk hajat eddig 1 honapja nem mosott az igazi ok hogy szte öntisztul ahaj és egészsegesebb lesz

Figyelt kérdés
Ti belemennétek ebbe a tesztbe hogy beválik e?
2012. szept. 19. 22:29
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
89%
Állatorvos?
2012. szept. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
96%

"Csodálkoznal egy nagy hazban lakunk diplomasok vagyunk parom orvos ráadásul ezért gondolom hogy van benne valami csak nem allit hülyeséget de furcsa is nem?"


Ezen most nagyon jót röhögtem, köszönöm! ))) Egy analfabéta diplomás... )) De jó!

2012. szept. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim válasza:
100%
Ilyen szarul megy az orvosoknak, hogy a vízen kell spórolni? Enni se egyetek ennyi erővel, mert akkor nem sz@rtok, azzal is kevesebb bíz fogy na meg kajára se kell annyit költeni. Anyám remélem ilyen orvoshoz nem kerülök. Oké, hogy természetes életmód, meg az én orvosom is ajánlotta, hogy a fogkrém, meg tusfürdő helyett mást használjak, de hogy ne fürödjek csak havonta...Fincsi lehet a szex is 1 hét nem fürdés után :D:D
2012. szept. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 Bence_ ***** válasza:

Na jó. Ez legyen kamu.

Európai ember ne legyen már ennyire igénytelen.

Mert még ha az alpokban a hegyen, vagy a tengeren akar ritkábban hajat mosni. Ott ok tiszta a levegő, nem éri annyi mocsok a fejét. De fürdeni, mosni?? 3 nap után vegyi fegyver.

2012. szept. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

Azert nemi szervet mos.lega

Ábbis azt mondja de tiszta ugyhogy gondolom igen.

Amigy nem panaszkodom anyagilag de az a cél hogy asz összzes fizut félretesszük és a hálapénzből éljünk meg az nem olyan sok hogy számlák kaja ruha mozizás szórakozás mindenre jusson. Enni szeretünk a reszin spórolnánk inkább.

2012. szept. 19. 22:44
 16/37 A kérdező kommentje:

Nem kamu amugy de én is tudom hogy fura pont ezért tettem fel a kérdést. Én is a rezsin spórolnák de nem tudom ez a legjobb módja e. De mondom itt nem csak a pénzről van szó ha nem elég a há

Apénz nem halunk bele de ő tényleg így gondolja hogy ez lenne az egészséges legalábbis probaljuk ki

2012. szept. 19. 22:46
 17/37 anonim ***** válasza:
De akkor jó lenne, ha dzsuvásan nem nagyon mennétek emberek közé. Büdösödjetek otthon.
2012. szept. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Abban igaza van, hogy öntisztul a haj. Na de ki bírja ki eddig?
2012. szept. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

Én is hallottam erről, hogy nem kellene hajat mosni, mert öntisztuló (talán az Antal Valis oldalon volt erről szó?)... De 3 hónap kellene hozzá, hogy beváljon és addig nem tudom, hogy lehet kibírni hisz viszket,szaga van, összetapad stb... De ezek akik erre esküsznek, mosnak hajat,csak sima vízzel, vagyis leöblítik időnként. És fürödnek is, de csak tiszta vízzel, szappan tusfürdő nélkül.

Szerintem a rasztások se mosnak hajat samponnal, csak vízzel.

Én inkább maradok annál, hogy 100% természetes összetevőjű szereket használok.

2012. szept. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
79%
Elég szomorú hogy hálapénzből akartok élni!!!Úgylátszik a mai orvosok pénzéhesek plussz még igénytelenek is!!Egyébként meg egy nagy baromság az egész.Szerinted melyik kórház vagy rendelő fogja tolerálni neki hogy nem mos hajat,nem fürdik meg a ruhái is büdösek koszosak???Elég szomorú hogy diplomás emberek létére ennyire igénytelenek vagytok...de a párod tuti hogy az remélem neked azért lesz annyi eszed hogy nem követed őt a hülye szokásaiban.Bocs de ez csak az én véleményem volt..
2012. szept. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!