Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szemölcs eltüntetése?

Szemölcs eltüntetése?

Figyelt kérdés

sziasztok! A hónaljamon több apró kis szemölcs van de már kb 13 éves korom óta, van ami 'eltűnt', helyette új jött ki. A nyakamon is van egy kicsi, de nem feltűnő. Bőr színű, és nem olyan 'kemények', de kiállnak, szóval ha rohadt erősen kaparnám akkor lekaparnám. Igaz hogy nem annyira feltűnő, mégis zavarnak ezek a kiálló kicsi szemölcsök, ezek miatt nem is borotválom a hónaljam hanem szőrtelenítő krémet használok. Tudnátok segíteni, vmi kencsőt ajánlani vagy ilyesmi? Anyukámnak volt egy nagy szemölcse és még nyáron a kertből vmi növénynek a sárga levével(nem jut eszembe) kenegette és eltűnt neki, csak már nincs az a növény><

hallottam olyat hogy egy vastagabb cérnára annyi csomót kell kötni ahány szemölcsünk van elásni nedves földbe és amikor elrohadt a cérna, a szemölcsök is eltűnnek vki mondta hogy ez hatsásos.. szerintetek ez igaz?

köszönöm a válaszokat:)

16L


2012. okt. 27. 15:04
 1/8 A kérdező kommentje:
áá megvan, vérehulló fecskefű volt amit anyukám használt a kertünkben nőtt
2012. okt. 27. 15:07
 2/8 anonim ***** válasza:

Jajj anyám, cérnát elásni.... ááááhhh ez brutális xDDD Szerintem meg járj szemölcseltüntető táncot pontban éjfélkor a lakóhelyed főterén egy nagy tábortűz körül. Én úgy hallottam ez válik be hamarabb.


VAGY talán elmehetnél bőrgyógyászhoz és kapnál megfelelő kezelést.

2012. okt. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a vérrehullo- fecskefű tényleg jó. nekem is volt szemölcsöm. mindent kentem már rá:) a vérrehulló-fecskefű volt a legjobb. annak oldatát gyógyszertárba is lehet kapni. meg még ami egy is merősömnek bevált: 20%-os ecetbe mártsd bele a vattát és ragazd le.:) bőrgyógyász nekem semmit nem mondott és a jegelést se ajánlotta szal szentem elöbb próbáld ki ezeket :) rem segített.:)
2012. okt. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyásznak adnia kell rá valamit, vagy elküld sebészetre és ott megoldják. Ha kenegeted csodaszerekkel lehet elmulasztja, de csak átmenetileg, mert mindig újra ki fog jönni.
2012. okt. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz! Nekem teljesen elmulasztották ezek a csodaszerek, úgy h vissza se jött:) A bőrgyógyász lehet elküld leszedetni v fagyasztani, de én kicsi voltam olyan 6-7 éves és nem csinált semmit. Hát szerintem még mindig jobb kipróbálni ezeket mint h leeszedjék és ott maradjon a nyoma mert az se sokkal jobb.. De te tudod:)
2012. okt. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
értem köszi:) mentek a zöld kezek
2012. okt. 27. 15:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is kenegettem mindennel (fecskefűvel is), de semmi nem vált be. Elmentem bőrgyógyászhoz, ő leszedte az összeset.

Az érzéstelenítő injekció fájt nagyon, égette a kezem, de az kb. 3 perc volt. Utána lekapargatta valami speciális szerkezettel, egy hét múlva vissza kellett mennem ellenőrzésre, de ennyi. Ajánlom ezt a megoldást, jobb és gyorsabb, mint bármi.

ui: persze lehet, hogy neked sikerül otthon leszedni őket.

2012. okt. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mennék én de anya erre tuti nem ad pénzt, mennyibe került?
2012. okt. 27. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!