Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a hajammal?

Mit kezdjek a hajammal?

Figyelt kérdés
Vasalom a hajam már vagy 1,5 éve és nagyon száraz,töredezett és kemény + tupírozom. Alapból göndör a hajam.Ilyen közepes göndör szerű. :) Már nem akarom vasalni mert nagyon törik de szeretném ha nem lenne ennyire göndör.Ha tennék rá hajegyenesítő krémet akkor nem lenne annyira göndör,gondolom.De folyton elalszom és nagyon hülyén áll,néhol mintha egy krepp lenne benne. Mit kezdjek vele? Reggel mossam meg minden nap? Akkor meg zsírosodik és kihullik... Azt olvastam hogy nem szabad kifésülni. De akkor nem lesz igénytelen? És hogyan fésüljem?
2012. nov. 6. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha töredezett a hajad, vágass belőle egy kicsit. Nagyon csúnya, ha valakinek töredezett a haja. Inkább legyen kicsit rövidebb, de szép, egészséges. :)


A hajegyenesítő krémekkel kapcsolatban nincs tapasztalatom, ezért erről nem tudok írni. Viszont azt tudom ajánlani, hogy próbáld meg beszárítani a hajad tincsenként nagy átmérőjű körkefe segítségével. Eleinte nem biztos, hogy sikerül, de bele lehet rázódni és egész egyenesre is be lehet szárítani a hajat, ha ügyes az ember.

Vagy, fond be a hajad éjszakára lazán, így reggelre szép, egységesen hullámos hajad lesz.

Hogy ne aludd el a hajad, kipróbálhatod, hogy összefogod a hajad és úgy alszol. Érdekes, de én, ha összefogom a hajam éjszakára, akkor nem hullámosodik, göndörödik annyira be a hajam reggelre, mintha kiengedett hajjal aludnék. :D

2012. nov. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A beszárítás nagyon nem megy,de a hajbefonás tetszik.:D Szerinted ha erősen fogom be és kreppes hatású lesz az szép így a mindennapokban? Eláll legalább 3 napig? Mert nem szeretném minden nap/másnap mosni...:) Ééés ha befonom nem fog a fonat begöndörödni? :DD
2012. nov. 6. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!