Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon ciki lenne, ha ilyen...

Nagyon ciki lenne, ha ilyen frizurára vágatnám le a hajam?

Figyelt kérdés

[link]

Egy kis adat: 13 éves vagyok és lány. Nekem nagyon megtetszett ez a frizura,de megmutattam a barátnőmnek,és azt mondta neki nem tetszik. Nektek mi a véleményetek erről a hasviseletről?



2012. nov. 27. 12:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

és akkor mivan ha a barátnődnek nem tetszik??:D Nem neki kell hordania. Lehet neki meg a hupilila haj tetszik,attól neked még nem kell olyan haj,ennyi az egész:)

Nekem is tetszik ez a haj,vagány is,annyira figyelj azért a szemedbe ne lógjon bele mert idegesítene,plusz a szemednek se tenne jót. És vágatnod kell majd mert hamar meg fog nőni elől ami szintén oda vezetne hogy belelógna a szemedbe. De az alap frizura jó,szerintem csináltasd meg!

2012. nov. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Kis dögös rockerlány. :D
2012. nov. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
40%
szerintem olyan, mint egy tépett csirke.
2012. nov. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Szerintem nagyon szuper! :D
2012. nov. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Megint a 2. vagyok. Aki tényleg a barátod, barátnőd, az olyannak fogad el, amilyen vagy! :) Neked kell eldönteni, hogy milyen legyen a frizurád! :)
2012. nov. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
47%
bocsánat, azt nem említettem, hogy a csaj néz ki a képen úgy, mint egy tépett csirke xD amúgy ha kicsi a fejed, meg nem hosszúkás, akkor jól állhat ;)
2012. nov. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,akkor megcsináltatom ilyenre.:)
2012. nov. 27. 12:34
 8/18 anonim ***** válasza:

Semmi rosszat nem látok benne, persze kérdés, hogy konkrétan neked hogyan állna, és hogy a te hajadból ez egyáltalán elkészíthető-e.

Ezekben a kérdésekben viszont ne a barátnődre, és ne is ránk hallgass, hanem menj el egy jó(!) fodrászhoz, és vele beszéld meg!

2012. nov. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Találtam jó fodrászt,mellig érő hajam van az egész mellig ér.. Meg lehetne csinálni belőle. Az anyukámnak is az a fodrász csinálta és elég jó lett a haja.. Azzal nincs gond,hogy van-e aki megtudja csinálni és meglehet,hanem,hogy a rosszindulatú osztálytársaim ki-e fognak cikizni.. De ha azt mondjátok,hogy jó ez a haj,akkor szerintem nem fognak.. Én ebbe a frizurába beleszerettem,ilyen frizurát szeretnék.. Jól állna,mert volt már rövid hajam,és az is jól állt. Csak nem szeretném,hogy cikizzenek,bár azok a gyerekek akik cikizni szoktak,azok irigyek rám..
2012. nov. 27. 12:42
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha volt már rövid hajad, és tetszett, jó volt, akkor nyugodtan. Az egyetlen rizikó ezzel az lenne, ha a hossz nem állna jól, de szerintem teljesen jó fazon. Ráadásul nem is túl rövid, tehát ha vissza akarnád növeszteni, elég gyorsan újra hosszú lesz. :)

Vágjatok bele, semmi gond ezzel!

2012. nov. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!