Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon ciki lenne, ha ilyen...

Nagyon ciki lenne, ha ilyen frizurára vágatnám le a hajam?

Figyelt kérdés

[link]

Egy kis adat: 13 éves vagyok és lány. Nekem nagyon megtetszett ez a frizura,de megmutattam a barátnőmnek,és azt mondta neki nem tetszik. Nektek mi a véleményetek erről a hasviseletről?



2012. nov. 27. 12:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszi,az lesz! :)
2012. nov. 27. 12:45
 12/18 anonim ***** válasza:
47%

Nekem tetszik, bár a frufru elég hosszú szerintem zavarna, hogy a szemedbe lóg. jobb lenne oldalfrufruval :) Linkelek párat ha érdekel:


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. nov. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szia! :) Megint a 2. vagyok. Ha cikiznek, akkor nem Veled van a baj, hanem velük! A cikizők értelmi szintje messze a béka feneke alatt van! :) Csak azzal foglalkozz, aki olyannak szeret, amilyen vagy!!! :) Minden elképzelhető jót kívánok Neked egész életedre!!! :)
2012. nov. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. nov. 27. 13:49
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vagány haj, én a derékig érő hajamat vágtam le ilyenre egyszer, nekem is jól állt. Bár első napokban még szokatlan volt. Mondjuk nekem nem való ez a séró, mert reggelente sokat kell vele vacakolni, vasalni, wax, hajlakk, minden kell rá hogy így álljon. Ha nem így áll akkor meg nagyon gáz. Lelapulva nem szép. Erre is gondolj mikor hajat vágatsz, hogy ez neked így jó-e.
2012. nov. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
figyelj, szerintem teljesen okés, szexi kis rövid-tépett frizura. tetszik? csináltasd meg, nem a barátnőd fején lesz!
2012. nov. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Tényleg kell vasalni és hajlakkozni? :/
2012. nov. 27. 16:32
 18/18 anonim ***** válasza:
elmegy, de nem a legjobb:/
2012. nov. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!