Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akik próbálták azok közül...

Akik próbálták azok közül kinek hatott a ricinus?

Figyelt kérdés

tudom h százmillió kérdés van már a ricinusról, úgyhogy bocsi, de ez inkább ilyen közvélemény kutatós jellegű.


2 hónapja használom heti 2x, alkalmanként 4-5 órán át van a fejemen bedunsztolva az előírt utasítások szerint. tényleg igaz h jót tett a hajam állagának, de nem nőtt jobban mint általában és már lassan ott tartok h abbahagyom a "kúrát". szerintetek van még rá esély h elkezd hatni? vagy fejezzem be?


őszintén mondjátok meg: van olyan akinek a ricinus tényleg hat??


2012. dec. 8. 20:17
 1/7 A kérdező kommentje:
és még egy kérdés! akinek nőtt a haja tőle, annak milyen színű az eredeti haja?
2012. dec. 8. 20:21
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem hatott :) én heti egyszer használom,gyorsabban nőtt a hajam. azért azt jó ha számításba veszed,hogy nem mindenkinek használ, és ebben a hideg időszakban kicsit lassabban nő a haj,mint egyébként. amúgy az eredeti hajszínem barna :)
2012. dec. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem használt :) Nem nőtt olyan nagyon látványosan sokat a hajam, de észrevehető a változás. Nekem eredetileg barna, most festett vörös hajam van.
2012. dec. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen! ment a zöld kéz! :)

egyébként most megerősítettetek abban a hitemben h a ricinus kifejezetten a barna hajú lányoknak hat.

nekem eredetileg szőke, lehet ezért nem használ...

2012. dec. 9. 17:30
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem nagyon használt =) már 1. alkalommal is lehetett látni a változás =)
2012. dec. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem a második hónap után lett igazán látványos a változás,meg fényképezgettem is,hogy tudjam,mennyit nő.Lehet,hogy meg kéne próbálnod neked is képet csinálni mondjuk most,meg egy hónap múlva(ha nem lennének képeim,én sem látnám a növekedést magamon)...ha már hosszabb hajad van,akkor lehet,hogy tényleg nem tűnik fel,hogy nő.

A hoxa.hu-n találhatsz egy csomó hajnövesztős naplót(nekem is van,így jobban tudom követni a változást),ott vannak különböző hajszínű lányok,olyan is van,aki világos hajú eredetileg és neki is használ a ricinus,nem hiszem,hogy ez hajszín függő lenne.

Egyébként nem törik a hajad?Az is lehet,hogy letörik,ami eddig megnőtt,ha például sokat vasalod,vagy hasonló.

Persze,lehet,hogy nem használ,de mint írtam,én csinálnék egy összehasonlítós képet és ha azon sem látsz változást,akkor tényleg nem használ neked.

2012. dec. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

utolsó, Neked is köszönöm a választ, ment a zöld kéz! :)

megpróbálom amit javasoltál!

nem festem, nem vasalom, ritkán szárítom, kb 2 havonta vágatom, úgyh szerintem nem törik, egészséges a vége.

most a vállam fölé ér.

nem hagyom abba a kúrát akkor, és elkezdem fotózni! :)

még egyszer köszi a válaszokat! :)

2012. dec. 15. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!