Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jégakkus epilátort akarok...

Jégakkus epilátort akarok venni, ez mennyivel jobb a hagyományos epilátortól fájdalom szempontjából?

Figyelt kérdés
2008. máj. 27. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én az életben nem vennék jégakkusat. Lehet hogy jó, de egy egyszerű epil is megteszi, utána lehet jegelni tetszés szerint, vagy akár zuhannyal hűsíteni a sajgó részeket, annyival drágább a jeges egy hagyományosnál hogy szerintem nem éri meg, max pénzkidobás. Kérdeztem eladókat már régebben, sőt kozmetikust is, szerintük se érdemes jégakkust venni, mert úgyis otthon epilál az ember leginkább és otthon rendelkezésedre áll sok egyéb praktika ha hűsíteni akarod a bőrödet. Egyébként amilyen pöttöm a jégakku, egy normál jégakkuval ami fagyasztóba való sokkal többet érsz. ;) De ez csak az én véleményem. :)
2008. máj. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jeges epilátorom van, de nem használom a jégakkut. A hagyományost meg lehet szokni pár alkalom után, úgyh tök fölösleges a jeges, ami használat közben hamar felmelegszik és nem lesz tőle fájdalomentesebb az epilálás.
2008. máj. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!