Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményed ezekről a...

Mi a véleményed ezekről a hajakról? Ilyesztő? Bevállalnál egy ilyen lányt barátnőnek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Szeretem a színeket, és arra gondoltam festenék bele egy keveset...



#haj #hajszínező #különleges frizura
2013. jan. 15. 21:30
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nekem kb olyan a hajam, mint az első képen en ami van, csak piros-kékben. :D Én is imádom a színeket, és szerintem nagyon király a színes haj. A színes ombre hajat mindennél jobban imádom. :D
2013. jan. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a zöld haj az álmom *-*
2013. jan. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

láttam már egy pár lányon, személy szerintem szerintem borzalmas...nagyon-nagyon egyedinek kell lenni ahhoz, hogy ez valakinek igazán jól álljon.

másrészt végig kell gondolni, hogy milyen környezetben mozogsz, iskola/ munkahely mellett ez megengedhető-e?

2013. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig színes a hajam, de van hozzá illő stílusom is. Akinek nincs annak nem túl előnyös.
2013. jan. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Emyke031 ***** válasza:
Nekem az első két kép tetszik, a többi nem. Nekem csak csíkjaim voltak (egyszer kék, egyszer lila, párszor rózsaszín). Festve is, műhajjal is volt... Szerintem mindenképp érdemes először kipróbálni betoldott műhajjal (tincsekkel, fonatokkal, rastaval), m ha mégsem tetszik, egyszerűbb megválni tőle. Amúgy mindegy, h mit, milyen színűt csinálsz, ha nem igényes(jó minőségű anyagokból, ha kell szakemberrel), akkor szerintem az mindig nagyon csúnya.
2013. jan. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem tetszik. eleve a természetesség híve vagyok, barna hajú lányok a kedvencek.
2013. jan. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A rózsaszínt kivéve tetszik mindegyik. Magamon nem tudnám elképzelni, máson viszont nagyon tetszik.
2013. jan. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Wow... az első nagyon bejön. De nem megy a stílusomhoz, uh magamon nem nagyon tudnám elképzelni, de attól még rettentően tetszik.
2013. jan. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az a zöld haj nekem nagyon tetszik *.*
2013. jan. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ugy lenne jó, hogy a hajad végét.:)
2013. jan. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!