Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel lehet eltüntetni az...

Mivel lehet eltüntetni az apró zsírgörcsöket az arcomról? Egyre több van az arcomon, főleg a szem környéki részen. (21 éves lány)

Figyelt kérdés
2008. okt. 27. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
el kell keserítselek, ezt te házilag nem tudod, csak orvos tudja leszedni neked:(
2008. okt. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt kozmetikus is ki tudja szedni,nekem is volt.Jelentkezz be 1 arctisztításra.
2008. okt. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet nem egyről beszélünk
2008. okt. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2. Az érdekelne tulajdonképpen hogy is néz ki ez a dolog az arcodon.Ha nagyobb csomók vannak alatta,ami olyan mintha egy kisebb borsó lenne ott az a lipóma,ún "zsírdaganat".Ez egy ártalmatlan dolog,amit kisebb sebészi beavatkozás útján távolítanak el.Annyi vele a gond,hogy folyamatos növésben van és ahol előjön 1 ott több is lesz.Én mind 2 részről örököltem ezt.A hátamról 2 éve kivágtak egyet,de sajna visszanőtt és már van ezen kivül 2 új. Viszont ha tűhegynyi kis fehéres,kemény csomócskák vannak a szemkörnyéken azt "gírznek" is hivják.Ezt arcgőzölés után injekcióstűvel picit megszúrva a bőrt ki lehet szedni.Ezt a kozmetikus szakszerűen meg tudja csinálni.
2008. okt. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!