Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A stressz okozhat narancsbőrt?...

A stressz okozhat narancsbőrt? Mármint, hogy a magas stresszhormon által talán kevésbé ürül a szervezetből a méreganyag?

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.A stressz miatt a szervezet hajlamosabb zsírt halmozni.Ez is egyfajta védekezés.A méreganyagokkal szemben pedig a stresszes ember védtelenebb.Tulajdonképp a stresszhormonok is mérgezik a szervezetet, minden szervet károsan befolyásolnak.Természetesen a bőrnek is ártanak.
2013. jan. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És lehet valamit tenni ellene? A stresszt teljes mértékben sajnos nem tudom kiiktatni az életemből,de igyekszem. A táplálkozásomból kiiktattam a cukrot, sok zöldséget eszem, és sok ásványvizet, zöld teát iszom, meg tornázok is, de a sajnos még nem nagyon látom az eredményt. A méreganyagokat miként lehet kiűzni a szervezetből?, vákuummaszzázs, infraszauna, mert tudom, hogy nálam a stressz miatt van elsősorban.... :(
2013. jan. 27. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:
A masszázs az mindenképpen segít. Pl. stressz levezetéshez is jó, mert ellazulnak az izmaid. Méregteleníts, erre van egy csomó hatásos gyógynövény is.
2013. jan. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2013. jan. 28. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!