Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek meddig elég egy alapozó...

Nektek meddig elég egy alapozó vagy BB krém?

Figyelt kérdés
Főleg azoktól kérdezem, akik mindennap vagy majdnem mindennap használják
2013. febr. 16. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem 2-3 hónapig,de a legutolsót 4 hónapig használtam és majdnem mindennap. ez állagtól is függ,egy folyékonyabb alapozót szerintem könnyebb eloszlatni így abból kevesebbet nyomok.
2013. febr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem, köszi
2013. febr. 16. 22:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Essence színezett hidratálót használok. Júliusban vettem, azóta a napi sminkem része, de még csak most kezd kifogyni.
2013. febr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
maybelline affinitone folyékony alapozót használok, (majdnem) mindennap (kivéve nyáron). A mostani tubust 1,5 éve vehettem? Lassan kezd kifogyni, köv. hónapban veszek újat.
2013. febr. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 QueenRavenna ***** válasza:
1 éve megvan az 50ml-s BB krémem, amit majdnem minden nap használok.
2013. febr. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kb. fél évig volt elég a habállagú. Folyékonyat nem tudom, az is legalább addig. Mindig több van, így felváltva használom őket, ezért nem tudom pontosan.
2013. febr. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!