Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Másodszorra használom ricinus...

Másodszorra használom ricinus olajat és nagyon hullik a hajam amikor lemosom miért van ez? És mit tegyek? Hagyjam abba?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne hagyd rajta órákig. Megfullasztod az olajjal a hajhagymákat.
2013. febr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És úgyis fog használni?Megmondom őszintén h nagyon régóta szeretnék hosszu hajat de mindig csak egy szintig nő meg..és rohadtul idegesitő már nem vasalom nem festem revalid kapszula.. és semmi..
2013. febr. 18. 21:46
 3/8 A kérdező kommentje:
jah most nézem h végig húzom a hajamon a kezem és letörik a fas@ba ,eddig ezt se csinálta.. most akkor többet árt mint használ vagy mi??
2013. febr. 18. 21:48
 4/8 anonim ***** válasza:

hajhosszra lehet tenni órákra, de fejbőrre ne mert eltömíti a pórusokat, nem tud lélegezni és hullani fog...mondjuk ha törik tőle a hajad akkor nem bírod, hagyd abba. Én is így voltam vele, növögetett tőle szépen, puha volt és fényes...már ami nem hullott ki, mert hullott mellette rendesen.

én ajánlani tudom a hairclinicet, elég drága de nekem másfél hónap szedés után már 3 centis hajtövem és rengeteg babahajam volt, hátha neked is jó lesz :)

2013. febr. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Eddig is tört csak nem olyan szinten h a kezembe marad a vége..azt akarom h megnőjjőn már végre..de nem merek már sokat kiadni ezekre..félek h pénzkidobás..

Te meddig használtad?:)

2013. febr. 20. 17:31
 6/8 anonim ***** válasza:
büszkeségből 6-7 hónapig...ezalatt feleolyan vastag lett a copfom mint volt úgyhogy nagy hülye voltam -.-
2013. febr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia! fontos, hogy tisztában legyél azzal, hogy mit használsz. a ricinusolaj nagyon tömény! ha önmagában használod, akkor legfeljebb egy-két óráig hagyd fenn, de ha hígítod (ami ajánlatosabb!), se nagyon lépd túl ezt az időt.


az se jó ha túl sűrűn alkalmazod. heti egyszeri alkalom bőven elég!

2013. febr. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ooké köszönööm..heti egy alkalommal szoktam használni,és nem hígitottam eddig.
2013. febr. 21. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!