Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az elképzelhető, hogy a...

Az elképzelhető, hogy a ricinus olajtól hullik a hajam?

Figyelt kérdés
kb 3 hete használom heti 2x és hullik tőle a hajam. Ez miért van? Lehetséges hogy allergiás vagyok rá és abba kéne hagynom?

2013. febr. 23. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha kicsit utána olvastál volna a kérdések között, már többször is le lett írva, hogy az olaj megfullasztja a hajhagymákat, ha sokáig hagyod a fejbőrödön.

Mit szeretnél elérni a használatával?

2013. febr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hullik, igen. Sok nő azt hiszi, ha felkeni ezt a büdös olajat a hajára, akkor nőni fog tőle. Nem nőni fog, hanem max fényesebb lesz. Egy olaj nem serkenti a hajhagymákat. Elmondom, hogy ha elterjeszti valaki, hogy a szar megszünteti a bőrhibákat, akkor minden nő szart fog kenni az arcára.
2013. febr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

elég sokat olvastam utána,mondjuk nem itt,hanem más oldalakon de sehol nem írtak ilyet.

Én is azt szeretném elérni,hogy egészséges legyen és hogy gyorsabban nőjön.

Egyébként én egész éjszakára rajta szoktam hagyni.

2013. febr. 23. 12:38
 4/9 anonim ***** válasza:

Én max. fél órát szoktam rajta hagyni. Nekem a szárazságával voltak gondok, azt helyrehozta.

(nem éreztem soha büdösnek a ricinus olajat...)

2013. febr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én pár órát szoktam fennt hagyni,de keverem tojássárgájával.nem tudom hogy volt e változás,mert nem mindig van türelmem használni.de nemhiszem hogy attól hullana neked.
2013. febr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen,valószínűleg az olajtól hullik.
2013. febr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2013. febr. 23. 17:34
 8/9 anonim válasza:
azert hullik mert ejszaka rajta hagyod!2-3 orat hagyd rajta max. :))
2013. febr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szija Réka
2013. febr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!