Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Volt valakinek hátránya...

Volt valakinek hátránya abból, hogy naponta, kétnaponta mosott hajat?

Figyelt kérdés

Annyit mondják már, hogy nem szabad ilyen gyakran hajat mosni, és szeretném tudni, hogy konkrétan miért nem. Veletek történt konkrétan olyasmi, hogy elkezdett hullani, korpásodni a hajatok, mert gyakran megmostátok? Vagy egyéb negatívumok?

Én gyakran mosom a hajam, de soha semmi hátrányát nem tapasztaltam (annak viszont igen, mikor csak heti 1x mostam). Akkor mégis miért mondják, hogy nem egészséges naponta, kétnaponta hajat mosni? Miben nem egészséges? Rákos leszek tőle vagy mi? (nem egy agresszív sampont használok, azt azért elmondanám és mindig, kivétel nélkül hígítom).


2013. márc. 7. 16:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Sok evvel ezelott annyira zsiros volt a hajam, hogy ha a tenyeremmel vegigsimitottam, fenyes, zsiros lett a kezem.

Mar odaig jutottam, naponta hajat mostam, de hova tovabb tobb zsir termelodott.Minel gyakrabban tavolitottam el ( mosassal ),annal tobb termelodott.

A kovetkezo megodas tutira bevalt:

1. Hajmosas utan hajolajat tettem.

2. teljesen rendszertelenul, hol 1 hetre, hol 2 napra, hol 2 hetre mostam hajat.

Egy ido utan a fejbor zsirossaga egy elfogadhato szintre allt be,ettol kezdve ujra rendszeresen hajat mosok ( barmilyen sampont hasznalhatok ),a hajolajat pedig nem hasznalom.Es tobb eve ( talan ugy 30 )nincs ilyen gondom

2013. márc. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Kitudódott... elkergettek a faluból. Majd később túlzott samponhasználatból eredő környezetkárosító hatásokért 3 hónap börtönre ítéltek !


És már sosem lehetek Green Peace tag sem :'-(


Pedig nyomtatnék milliónyi szórólapot, hogy védjük a fákat

2013. márc. 16. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más a haja, pont ezért hullik ki valakinek ha sokszor mos hajat, és van, akinek nagyon bezsírosodik, van, akinek pedig használ. Persze a sampon minőségétől is függ, meg hogy használsz-e balzsamot, szerintem döntsd el te, hogy kipróbálod-e, mert ez még sem olyan, mint mondjuk a tetkó, simán visszacsinálhatod.
2013. márc. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
40%
Igen, hosszútávon komoly problémákat okozhat a napi hajmosás. Nem a levegőbe beszélek, a zsírosodás - meg persze a saját tisztaságmániám - miatt nagyjából két éve mindennap megmosom, mostanra olyan a hajam, mint a seprű. A vége gyakorlatilag drótszerűvé vált, teljesen eltöredezett, fakó és fénytelen lett - és alig nő. Hiába fésülöm ki, szárítom be, igénytelen, ápolatlan külsőt kölcsönöz a tönkrement, száraz hajam. Akármilyen sampont is használsz, valamilyen szinten azért mégis vegyszer éri a tincseid, és úgy jársz, mint én. :(
2014. ápr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!