Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » HAJNÖVESZTÉS hogyan? Adnátok...

HAJNÖVESZTÉS hogyan? Adnátok pár tippet?

Figyelt kérdés
sűrű erős szálú hajam van, nagyon nehezen kezelhető, mosás után szörnyen száll és gubancolódik, a végei nagyon szárazak hiába használok balzsamot és ricinus olajat... mosás után is muszáj tenni rá 1kis ricinust h ne úgy nézzen ki a fejem mint a mikrofon... most a vállamig ér talán kicsit még hosszabb is de sehogy se tudom megnöveszteni, szóval segítenétek?
2013. ápr. 6. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
ha anyagilag megengedheted magadnak, akkor próbáld ki a tartós hajkiegyenesítést. azzal legalább könnyen kezelhető lesz a hajad.
2013. ápr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia:) nekem is ugyanez volt a problémám mint neked,erős szálú haj szálkásodás stb...nekem erre a gliss kur total repair hajpakolás vált be,gyönyörű lett tőle a hajam!!:) hajnövesztésre pedig a dm-ben kapható haar vital komplex mit cink vált be,ez most 800ft és 3 hónapig elég:D ettől nekem gyorsabban nőtt a hajam,úgy 2-2,5 cm-t egy hónapban
2013. ápr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen a hajam, amik nekem beváltak:

- Bánfi hajszesz, 2 hónap alatt annyi babahajam lett tőle, mint még sosem és gyorsabban is nő tőle a hajam.

- DM-s das gesunde plus hajvitamin, nagyon sok jó vitamint tartalmaz és nemcsak a hajam, a bőröm és a körmöm is szebb lesz tőle. Ráadásul nem is drága, most a 2 havi adag 800 Ft, egyébként is csak 1000 Ft körül van.

- Kallos latte hajpakolás, ettől nagyon jó puha, selymes tapintású lesz a hajam és könnyebben is kezelhető.

- Balea glatt glanz hajápoló szérum. Ettől puhább lesz a hajam, egyenesebb is lesz tőle a hajam, sokkal könnyebb lesz egyenesre szárítani a hajam.

- Hajvasalást minimalizáltam, hajszárítót is csak a hideg levegőjén használom.

- Hajmosáskor pár percig masszírozom a fejbőrömet, ez segíti a vérkeringést. Ha eszembe jut és van időm, hétköznap is megmasszírozom a fejbőrömet két hajmosás között.

- Ezek mellett belülről is segítem a hajam növekedését. Próbálok egészségesen, változatosan táplálkozni és naponta megiszok 2-2,5 liter vizet.


Nekem ezek tényleg beváltak! :)

2013. ápr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!