Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Frezyderm reconstria és/vagy...

Frezyderm reconstria és/vagy tripleffect! Kinek hogy használt? Az elmúlt fél évben sikerült megszabadulnom 14 kilótól és bár még van egy kevés feleslegem, de szeretnék már valamit kezdeni a bőrömmel.

Figyelt kérdés

Főleg a combomon és a mellemen zavarnak nagyon a striák, + persze a lábamon a narancsbőr.

Olvastam sok jó tapasztalatot, de persze gondolom van olyan is, akinek nem használtak. Aki az utóbbiakba tartozik: Mozogtatok a kezelés ideje alatt? Egészségesen étkeztetek? Mert ha valamelyik nem, akkor nem vacillálok tovább és megrendelem a termékeket.



2013. ápr. 7. 09:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia,

látom senki nem válaszol neked már elég régóta. Nos, én az egészségesen étkezők és testmozgók táborát erősítem és használtam a reconstriát. Nekem nagyon sokat használt, a striáim elég gusztustalan szürkés színűek voltak, azok már bőrszínűek szerencsére. :))) A tripleffect pedig úgy tudom, hogy még jobb olajjal keverve, mert úgy tovább lehet masszírozni. :)

2013. ápr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!