Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színűre festetnétek...

Milyen színűre festetnétek helyemben a hajatokat, ha mindenki által semmilyen színű lenne az?

Figyelt kérdés

Még sose festettem be a hajamat,de már eléggé ráuntam erre a semmilyen színű hajra, bekategorizálhatatlan. Olyan szürke, elveszik benne az arcom, főleg úgy, hogy nem is szolározom és fehérebb bőrű vagyok (nem sápadt, de fehér).


Jó lenne,ha olyantól is kapnék választ,akinek hasonló színű haja volt és próbálkozott, és milyen színt ért el, megbánta-e esetleg?


Szőkén és barnán gondolkodom erősen. Igaz szőkétől félek,h roncsolná a hajamat. Melír meg nem tetszik.



2013. ápr. 14. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Velem is ugyan ez volt, én szőke hajszínezőt használok.:)
2013. ápr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az én hajszínem ilyen hamvas szőke, hamu szőke, sötét szőke kategóriában van. Mindegyik fodrász más-más színnek látja/mondja.

Milyen színű hajszínezőt használsz? Befogja rendesen,szép? Mert úgy hallottam,h azok inkább csak fényt adnak a hajnak és nem lesz változás,ha beszínezem ezt a hajszínt.

Nem bántad meg,h átszínezted?

Bocs a sok kérdésért!:)

2013. ápr. 14. 21:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanolyan szinű volt a hajam akkor, mint neked. :) Palette color shampoo-ból a 320-as árnyalatot használom és természetes hatású szőke lettem. :) Én két dobozzal szoktam a hajamra kenni, mert majdnem a derekamig ér a hajam. Egyáltalán nem bántam meg a hajszínezést. :)
2013. ápr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:) Na jövő héten elmegyek venni és kipróbálom, ha gondolod megírom ide milyen hatást értem el vele. :)
2013. ápr. 16. 14:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, remélem nem fogsz csalódni. :) Küldhetsz privit is ha szeretnél. :)
2013. ápr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!