Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tenyleg karosodik a borom a...

Tenyleg karosodik a borom a sok puder, es alapozo felvitele miatt? komolyan gyorsabban rancosodik?!

Figyelt kérdés

a het majdnem MINDEN napjan rakok fel alapozot, majd puder, ugyanis hetvegenkent is elfoglalt vagyok.akar buli, koncert, shoppingolas, vagy munka miatt. este RENDSZERESEN letisztitom sminklemoso tejjel, majd tonikkal~ vegigtorlom, amig nem latok afeher pamacskan kicsit is. apolom az arcom. szapannal es maszkkal is kenem hogy eltavolitsam a szennyezodeseket !

amit rakok ra napkozben:

~Manhattan porcelain alapozo (de ra van irva h hagyja lelegezni a bort)


~Balea puder erre ra.

~pirosito.



2013. ápr. 28. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen egészségtelen. Nem tudom mért kened, mármint,hogy a pattanások miatt,vagy csak amúgy. Mert,ha nincs pattanásod,akkor szerintem ne kend magadra ezeket,mert csak eltömítik a pórusaidat és,ha eddig nem volt problémás bőröd,majd most lesz...

ha a pattanást próbálod elfedni az alapozóval,akkor azt cseréld le egy sima korrektorra és csak oda kend,ahol a pattanás van.


Az oké,hogy este lemosod, de egész nap nem bír lélegezni rendesen a bőröd...

2013. ápr. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle semmi baja a bőrödnek, elég ha éjszakára alaposan lemosod. Ha használsz éjszakai arckrémet, akkor inkább azt hagyd ki néha.
2013. ápr. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jót biztos nem tesz, de nem hiszem, hogy annyira káros lenne, mint amennyire mondják. Mindig le kell tisztítani este, meg mellette hidratálókrémet használni, és szerintem nem lesz gond. Viszont a szappan nagyon káros lehet az arcbőrre (már ha egy átlag szappant használsz, nem speciálisan arcra valót), úgyhogy én ahelyett mindenképp arclemosót ajánlanék. Meg miután lemosod tonikkal a sminket, utána is azért érdemes arclemosó géllel/krémmel átmosni, majd hidratálni a bőrt.
2013. ápr. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én heti 7ből átlag 6 nap használok púdert plusz korrektort. Ugyanolyan a bőröm, a lényeg, hogy normális terméket használj (ezeket nem ismerem), mert ha televan káros anyaggal, akkor simán lehet rossz hatással a bőrödre.
2013. ápr. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Avon calming effect alapozót használok már évek óta, minden nap és egyetlen ráncom sincs.

30/L

2013. ápr. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezer koszoneet nektek! Nem hasznalok semmi keremet este az arcomra.hagyom normalisan.es 15 vagyok, tehat nincs sok borhiba, de szeretem ha matt es porcelanos az arcom.sokkal szebb.
2013. ápr. 28. 13:10
 7/8 Bobi84 válasza:
Valószínűleg az egyéni bőrtipusodra alkalmazott szerek élettani hatásait nem most fogod megízlelni,hanem majd csak valamikor a távolabbi jövőben ha még csak ilyen kis sudár leányka vagy. :)
2019. jan. 28. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bobi84 válasza:

Valószínűleg az egyéni bőrtipusodra alkalmazott szerek élettani hatásait nem most fogod megízlelni,hanem majd csak valamikor a távolabbi jövőben ha még csak ilyen kis sudár leányka vagy. :)....hopsz...ez már nem egy mai kérdés volt most látom. :)

Hogy van a bőröd?

2019. jan. 28. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!