Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kókuszolaj. (Aki használta...

Kókuszolaj. (Aki használta már) tényleg annyira jó hajra/bőrre mint amilyennek mondják?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 00:22
1 2
 11/16 anonim válasza:
A kókuszolaj a száraz ajkakra is tökeletes! Én valami fertőzest kaptam el, és borzasztóan kiszáradt a szám. Bekentem kókuszolajjal, 1 nap után mar képes voltam mosolyogni:D Nagyon jó!:)
2014. márc. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
88%
Én minden mosás előtt felkenem a fejbőrömre és a hajam tejes hosszára, majd rajta hagyom kb. 1 órát. Utána samponozok kétszer, viszont balzsamot már nem használok. A végén ecetes öblítés, és fél órára törölközőbe csavarom a hajam. A fél óra letelte után szárítok, és fésülködök. Reggelente egy mogyorónyi mennyiséget el szoktam oszlatni a hajvégeken, gyönyörű tőle a hajam. Amióta használom a növényi olajokat, sok minden változott: nem viszket a fejbőröm, mosáskor kevesebb hajam hullik ki, puhább, selymesebb a vége.
2015. febr. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 L-ili válasza:
58%

Sziasztok! Én gyorsan megosztanám a tapasztalataimat a kókusuolajjal kapcsolatban, előljáróban annyit, hogy ez a kis növény egy CSODASZER!

Olvasgassatok utána, a nőknek a legjobb barátjának kéne hogy hívják annyira jó dolgokat tesz szinte minden területen.

Én naponta megeszek egy evőkanálnyit mert segít a fogyásban!

Ricinus olajjal összekeverve minden este a szempillámra kerül, és növeszti ezáltal a pilláimat.

A bőrömre is minden este felkenem és nem hogy pattanások alig vannak azóta az arcomon amióta használom, de a pórusaimat is elkezdte picit összébb húzni, amviel immáron több éve küzdök.

A hajamra most kentem fel először pakolásként, szóval hogy a hajjal mire képes még nem tudom, de bőrön csak ajánlani tudom! (Énis féltem az elején felkenni, mert mégis olaj, de hihetetlen amire képes az arcbőrrel!!! )

Remélem kipróbáljátok, mert ebben nem lehet csalódni!

Lili

2015. márc. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A kókuszolaj egy csoda ... Szuper dolog ! Én csakis azzal főzök ,valamint bőrre kenve,vagy fürdővízbe téve is kifejti fantasztikus hatàsât .
2015. ápr. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

6-os 8-as vagyok.🙂 Na nem így terveztem, hogy 5 év múlva jövök vissza elmesélni, hogy mi lett a hajammal,de most tévedtem újra ide.🙂

Viszont legalább már van tapasztalatom bőven és szerintem annyi elég is, hogy azóta állandóan van itthon egy vödörrel! Ami egyébként nagyon sokáig elég. Hajra valóban mehet az egész hajhosszra! Bőrre is szuper!! Én is inkább a kád vízbe teszek egy kanállal mert egyszerűbb de mindenhogy jó! Amelyik testrészem többet van a kókuszolajos vízben az érezhetően puhább is, mikor törölközöm érzem!...stb.stb. Nagyon jó olaj!

2019. jún. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én is most kezdtem el, kókuszolajat keverek össze mézzel .A hajam mintha erősebb fogású lenne már most bár nemtudom, lehet én képzelem be, de nekem tetszik.
2020. dec. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!