Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csao! Mivel fehér bőrű vagyok...

Csao! Mivel fehér bőrű vagyok így lenne egy kérdésem! Mivel barnulhatok a leggyorsabban? És ha szoliba megyek hány alkalom után érhetem el a kívánt "barnaságot"?

Figyelt kérdés
2013. máj. 11. 20:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A naptól hamarabb barna leszel.
2013. máj. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Milyen színű a hajad/szemed?

1-10 -es skálán: Vannak szeplőid, anyajegyeid? Mennyire vagy pattanásos? Mennyire vagy gyakran beteg?


Ezután pontosabban tudok segíteni :)


Bőrgyógyász

2013. máj. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

utolsó:Hajam: Sötét barna

Szemem: Zöld

Szeplőm: van de nem nagyon látszik.

Nem nagyon vagyok pattanásos :) kicsit a homlokom

Ritkán vagyok beteg

2013. máj. 11. 20:39
 4/18 A kérdező kommentje:

szeplőim:6 ,anyajegyeim:7 pattanásos:7

gyakran beteg:6

2013. máj. 11. 20:48
 5/18 anonim ***** válasza:

Leggyorsabban természetesen szoláriummal.

Egyébként férfi vagy?

Elsőre 3-5 percre menj, ha nincs ennyi, akkor 6-7-re, és menj ki akkor, amikor úgy érzed, hogy nagyon nagyon ég a bőröd. Egy kis égés nem probléma, az a szokott szolizóknál is van. Álló szoláriumba menj. (Ha még sose voltál, akkor ne nyisd közben ki a szemed, de ha kinyitod, ne ijedj meg attól, ha lila lesz a bőröd, körmeid, ez a melegtől és a vér kiáramlásáról van.)

Első alkalomra rá 4-5 napra látogass el ugyan ennyi időre, majd ezt követő 2-7 napon belül kétszer ennyi időre. Ekkora szép barna leszel.

Ha ennyire sincs szüksége a bőrödnek, érzed majd.


Javasolnám szoláriumkrém használatát, segíti a barnulást, tovább megtartja a színed stb, de nagyon utálom a macerát, mire felviszem, és én gyakran foltos vagyok, ha elrontom az egyenlítését.


:)

2013. máj. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Várj várj. Ritkán vagy beteg, kevesek a pattanásaid, szeplőid, mégis a maximum pontszámhoz közelit adtál?
2013. máj. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
igen.testverem azt mondta ezek a pontszamok sokkal jobban igazak rám hát kulsoleg ő biztosan jobban látja :) es nő vagyok :)
2013. máj. 11. 21:07
 8/18 A kérdező kommentje:
de ha már itt tartunk és bőrgyógyász vagy akkor még egy kérdés tehát lábamon van anyajegy 2db az egyik 4mm-es fölötte 7,3 cm-re van egy 3mm-es anyajegy es engem nagyon zavar. kiszeretném mind a kettőt vetetni mert szégyellem és ezért kevésbé hordok már 8eves korom óta rövidnadrágot..tehát kiszeretném vetetni lézerrel csinálnák vagy ezt hogy? És mivel 18éven aluli vagyok igy a Heim Pálba szeretném kivetetni.. Hogy ne nézzenek ennyire idiotának mit mondhatnék?
2013. máj. 11. 21:17
 9/18 anonim ***** válasza:

Ezen esetben kövesd az utasításaimat, de tényleg csak az időminimumra menj el, előtte való nap testápolózz, és igyál sok vizet, szedj valami vitamint, ha van otthon. De nem lesz enélkül sem komolyabb bajod.

Ha gondolod, használj szolikrémet, de csak ha bajlódni akarsz vele..

2013. máj. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
okés köszi :)
2013. máj. 11. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!