Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csao! Mivel fehér bőrű vagyok...

Csao! Mivel fehér bőrű vagyok így lenne egy kérdésem! Mivel barnulhatok a leggyorsabban? És ha szoliba megyek hány alkalom után érhetem el a kívánt "barnaságot"?

Figyelt kérdés
2013. máj. 11. 20:12
1 2
 11/18 anonim válasza:
uv mentes barnulás? Azzal olyan színre fujatod le magad amilyet szeretnél. Viszont ott érdemesebb nem a legsötétebbel kezdeni, hanem egy közepes árnyalatot és azt tartani folyamatosan. Illetve hiába 2 akár 3 hétig is tartósnak mondják az igazság az, hogy hetente kell menni, hogy ne kezdj el foltosan kopni. Később a színt is sötétítheted akár a legbrutálisabb csokibarnáig. Ez egyáltalán nem árt a bőrnek. Ahová én járok ott egy alkalom 3ezer ft.
2013. máj. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
oké.de ha elkezdek foltosodni akkor nagyon látszik? te hova jársz?
2013. máj. 12. 07:22
 13/18 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlom ezt a módot, bár tényleg igaz, hogy nem káros, de sok páciensemnek tömíti el a pólusait, főleg a nyári napokban, ezért begyűlt zsírcsomók, pattanások keletkeznek. És tényleg kialakul a foltosság.

A szolárium pozitív hatással van a D-vitamin előállításban, pihentető, segít elűzni az időjárás-változta depressziót, ezt ajánlom az UV-mentes helyett.

Ha érzékeny a bőröd, menj ibolya-fény mentes szoláriumba. Az is drága, de tovább tart, mint a lefújás, annál olcsóbb is. És ha itt tartunk, a szolárium jobb esetben 3 hétig is meglátszik, de 2 hétig biztos, főleg első alkalmaknál..

2013. máj. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
köszönöm,teis ilyen szoláriumosba dolgozol?
2013. máj. 12. 10:46
 15/18 anonim válasza:

Én azért használom az uv mentest mert van néhány nagyobb anyajegyem és ezt ajánlották inkább. Nem bántam meg. Sokkal jobb. Régebben folyton picit megégtem. Nem volt olyan alkalom, hogy ne viszkessek utána mindenhol.

Én az uvmentestől soha nem voltam foltos. Nem is értem hogyan lehet. Vettem egy sima bőrradíros dove tüsfürdőt és arra figyelek, hogy indulás előtt azzal zuhanyzok le. Én minden egyes héten járok és soha nem kopott még le rólam. A baj akkor van, ha valaki abba akarja hagyni. Én nem szeretném, mert nagyon szeretem. A legjobb tényleg az, hogy sosem égsz le. A szolinál viszont megjegyzi a bőröd és nagyon csúnya öregasszony leszel, ha most olyan barnaságot szeretnél elérni amit én uvmentessel. Ráadásul sokkal rövidebb idő alatt eléred a kívánt színt. Plusz az arc is rendesen barnul én hiába vettem bronzosítót meg mindenfélét az arcomat sose fogta meg a szoli. Nagyon-nagyon káros. Mindamellett, hogy ,,ellazít" (engem annyira nem tudott) fontos megjegyezni, hogy RÁKKELTŐ!.

2013. máj. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
értem és te hova jársz lefulyatni magad? Ha abba akarom hagyni akkor milesz? :S
2013. máj. 12. 12:25
 17/18 anonim ***** válasza:

A rákkeltő kifejezés nem éppen helytálló, és nem is ajánlom, hogy ezt használd. Nincs egyenes arányban a szolárium-használat és a rák kialakulása. A kockázat nőhet, de ennyi erővel megkérlek arra, hogy ne lépj ki nappal az utcára, mert a napfény rákkeltő...


Nem, nem szoláriumban dolgozom, bőrgyógyász vagyok, de egy évig csak ebben a témában tevékenykedtem.

2013. máj. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
értem kÖszi :)
2013. máj. 12. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!