Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon zavar engem, hogy...

Nagyon zavar engem, hogy nagyon sötét bőröm van. (Nem vagyok roma). Mivel tudnám kompenzálni, hogy egy kicsit világosabbnak tűnjön? Pééldául milyen ruhákkal?

Figyelt kérdés

2013. jún. 3. 16:49
 1/5 pinkpancser ***** válasza:

Van rá más mód is, de nem fogja elárulni a módszert:

[link]

2013. jún. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez gonosz volt :D

szerintem pont hogy nem kompenzálni kéne, hanem aszerint sminkelni, meg pl válassz sötét hajszínt, semmiképp se szőkét vagy vöröset. inkább sötétbarnát és feketét. minden embertípusnak megvan a maga szépsége szerintem. próbáld inkább kihasználni és előnyödre fordítani

2013. jún. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 pinkpancser ***** válasza:
Egyébként inkább örülj neki! Sok plázacica azért jár naponta szoliba, hogy ez összejöjjön neki!
2013. jún. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát azért Michael Jackson bőrbetegség miatt fehéredett, nem azért mert annyira fehér akart lenni...

Téged se zavarjon a bőröd, szép a barna, ahogy a fehér is, világosabbnak nem fog tűnni szerintem semmitől.

2013. jún. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. jún. 4. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!