Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SOS! Milyen házi pakolást...

SOS! Milyen házi pakolást tehetnék a leszívott szőke hajamra, hogy ne törjön és ne legyen olyan mint a seprű?

Figyelt kérdés

2013. jún. 21. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

olíva olajat tegyél rá,vagy a gyógyszertárban lehet kapni RICINUS olajat ,kis üvegben kb 120-150 ft körül mozog az ára.

Nekem is leszívott a hajam, és olívaolaj+ricinusolaj keverékével szoktam pakolásokat csinálni, celofánt is teszek a fejemre és minél tovább hagyom rajta,annál jobb lesz!

2013. jún. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és mit lehet azzal tenni hogy nem legyen olyan kócos és nehezen fésülhető a hajam? már egy csomó kencét kipróbáltam de eddig egyikse volt az igazi...
2013. jún. 21. 19:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem most a kedvenc hajpakolásom a következő: egy tojássárgáját elkeverek 1-2 evőkanálnyi mézzel és felturbózom egy kevés ricinusolajjal. Kicsit felmelegítem, jól elkeverem és felviszem a hajamra. Pár percig hajszárítózom, hogy átmelegedjen, majd folpackkal körbetekerem a hajam és törölközőbe csavarok. 1-2 órán át így hagyom, amikor kimosom a hajamból, olyan hihetetlenül puha, és selymes. Szinte hihetetlen. :)
2013. jún. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy annyit nem fog segíteni a természet a kémiailag agyonstrapált hajadra, mint szeretnéd. Minőségi hajpakolás kell (keratinos pl. )
2013. jún. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mmano88 ***** válasza:

Azt nem tudom hogy Magyarországon letet e kapni, de én most próbáltam ki ennek a balzsamát, és valami isteni! Nagyon puha és könnyen fésülhető lett tőle a hajam, az illatát pedig imádom:

[link]


Mondjuk az ára elég húzós, de nálam bevált. :)

2013. jún. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tejpakolás is jó, simán tejet öntesz a hajadra és rajta hagyod 10 percig... csöpög, szóval nem a legegyszerűbb pakolás de jó. Minél zsírosabb tej, annál jobb.

Lehet mézes-tejes-tojásos pakolást is. Olivaolajat. Ricinust ne, mert az semmire nem jó, inkább csak szárít és alig jön ki a hajból.

2013. jún. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
aki írta nekem a kendurús balzsamot annak üzenem: köszönöm szépen, voltam bent a dm-ben megvettem a samponját, valami isteni cucc ez:DD
2013. jún. 25. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!