Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 13 éves vagyok. Már rengeteg...

Szintia0120 kérdése:

13 éves vagyok. Már rengeteg hajszínt kipróbáltam barna, szőke, barnába szőke tincsek, piros, lila stb. A hajam tisztára ki van szálasodva. Ez a festéktől van? Szerintetek ki fog hullani a hajam? Mit csinálhatnák hogy szép ápoltan nézzen ki a hajam?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne előre is köszönöm! (:

2013. júl. 9. 00:44
1 2
 11/11 anonim válasza:
65%
13 évesen festeted a hajad csak gratulálni tudok..remélem nagy sikered lesz az életbe..a szüleidről meg nem is beszélve hogy hogyan engedhetik ezt meg a gyereknek..most még azt hiszed hogy ez menő én is akartam 13 évesen de örültem hogy anya nem engedte meg nekem mert ha most visszanézem a képeket így 18 éves fejjel nagyon gáz lett volna..mit csinálj hogy szép ápolt legyen a hajad életem ne festesd, majd ha csak 16 leszel..egyenlőre még csak a pattanásaiddal foglalkozz szerintem..és le**arom h ki mit mond de szerintem nekem van igazam hogy hogy lehet ennyi idősen megengedni a gyereknek hogy festesse a haját..ezután mi jön még a cigi? vagy esetleg 14 évesen tetkót is akarsz már aztán még köldök piercinget..nagyon gáz az ilyen.
2014. júl. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!