Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal,...

Mit csináljak a hajammal, hogy egészséges maradjon?

Figyelt kérdés

Eddig festett, és vasalt hajam volt. Most levágattam kb. fél centisre a hajam. És ami nő, azt nem akarom se festeni, se vasalni. Mit csináljak, hogy szép és egészséges legyen? Mondták, hogy ricinus olajjal kenjem. És az baj ha minden nap samponnal mosom? Mert nekem 3 nap alatt bezsírosodik, de én úgy szeretem, ha mindennap megvan mosva. És ne szárítsam meg hajszárítóval sem? És a hajzselé mennyire károsítja?


Előre is köszi a válaszokat!



2013. júl. 20. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:

a ricinusolaj elsősorban a növekedését segíti, szóval ha növeszted, ideális kéthetente 2-3 alkalommal bekenni vele, rajta hagyni pár órán át, majd lemosni.

ha ilyen rövid a hajad, jó időben fölösleges szárítani. mindennap megmosni meg hatalmas baromság. teljesen tönkremegy tőle a fejbőröd, a hajhagymáid, korpás leszel. esetleg használj rá balzsamot. hajzselé is töri a hajat.

2013. júl. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

igen baj ha mindennap samponnal mosod :) akármilyen kímélő is a benne lévő anyagok hosszútávon bántják a fejbőrt, a mindennapi mosással leszeded az "egészséges" zsírréteget, amire szüksége van ahhoz, hogy jó formában legyen :)

persze mindenki szeretne mindennap frissen mosott hajat, de valamit valamiért :)

igen, a hajszárító is roncsolja. Rövid hajra meg minek? :D az hamar szárad.

a hajzselé alkohol tartalmú, szóval.... nem ismétlem önmagam :)

mit csinálj, hogy egészséges maradjon? -> étkezz egészségesen és igyál sok vizet, mivel a haj minőségét a belső dolgok fogják meghatározni,ne károsítsd hővel vagy egyéb vegyszerekkel.

2013. júl. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!