Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elrontotta a fodrász a hajam!...

Elrontotta a fodrász a hajam! Mit tegyek? (kép)

Figyelt kérdés

Ma voltam fodrásznál hajat vágatni. Telefonomon mutattam neki egy képet hogy milyen hajat szeretnék. De nagyon elrontotta :S Kb. 15 cm volt a hajam,most meg kb. 5 cm. Géppel is kiigazította a pajeszom és hátul a nyakamnál. Amit nem kértem! És egyenesre nyírta amit meg kifejezetten utálok. Nem reklamáltam mert nem akartam megsérteni. Utólag bele gondolva meg kellett volna mondanom hogy nem pont ilyenre gondoltam. Hétfőn utazok el,de nem tudom hogy ilyen fejjel ki-e menjek az utcára. Az első kép amilyent szerettem volna és a második kép amilyen lett :S



[link]


[link]



2013. júl. 26. 17:24
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Nem hordok sapkát. Zseléztem már mindenhogy de semmivel sem lett jobb :S Megpróbálok nem rá gondolni és majd vagy megszokom vagy nem :D
2013. júl. 26. 17:50
 12/28 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagyok fodrászt,de annyit tudok, hogy nem utál annál jobban semmit egy fodrász, amikor fotókat visznek neki. Minden fej, haj mas, senki ne kzelje el, hogy amit egy mesterfodrász kitalált egy adott személynek az működni fog a többi 1000 emberen is és ugyanúgy fog állni. Mellesleg tök jól áll neked, nem kezdőmunka.
2013. júl. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 who i am ***** válasza:
Menj el egy másik fodrászhoz és vágasd valami rövidebb típusra.
2013. júl. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Persze minden ember más,és minden más mindenkin. De akkor vágta volna legalább hasonlóra mint amit vittem képet. Örülök hogy neked tetszik mert nekem nagyon nem :S
2013. júl. 26. 17:56
 15/28 A kérdező kommentje:
#13 válaszoló: én fodrászhoz többet nem megyek az tuti! :$ :D Nem karom hogy még jobban elb@asszák :S
2013. júl. 26. 17:57
 16/28 anonim ***** válasza:
44%

"férfi vagyok ;)"


Akkor viselkedj is úgy :)

2013. júl. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 who i am ***** válasza:
88%

Még ilyen hisztérikát... :)

Nem tudsz vele mit kezdeni, levágatod rövidebbre egy JÓ fodrásszal vagy vársz míg megnő. Ha nem akarsz ilyen hajjal megjelenni, akkor zárkózz be a lakásba, szeparálódj el, hónapok múlva pedig hordhatod lófarokba.

2013. júl. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Haha nagyon "vicces" -,- :D De szerintem várok amíg megnő olyanra amilyenre szerette volna eredetileg is.
2013. júl. 26. 18:07
 19/28 anonim ***** válasza:
0%
elkúrta :DDDDDDD kinyulok
2013. júl. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Szerintem naggyon jóóó lett a hajad *.* ,de tényleg ;).
2013. júl. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!