Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elrontotta a fodrász a hajam!...

Elrontotta a fodrász a hajam! Mit tegyek? (kép)

Figyelt kérdés

Ma voltam fodrásznál hajat vágatni. Telefonomon mutattam neki egy képet hogy milyen hajat szeretnék. De nagyon elrontotta :S Kb. 15 cm volt a hajam,most meg kb. 5 cm. Géppel is kiigazította a pajeszom és hátul a nyakamnál. Amit nem kértem! És egyenesre nyírta amit meg kifejezetten utálok. Nem reklamáltam mert nem akartam megsérteni. Utólag bele gondolva meg kellett volna mondanom hogy nem pont ilyenre gondoltam. Hétfőn utazok el,de nem tudom hogy ilyen fejjel ki-e menjek az utcára. Az első kép amilyent szerettem volna és a második kép amilyen lett :S



[link]


[link]



2013. júl. 26. 17:24
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Szerintem se rossz, én se értem ezt a kiakadást:D

Semmi gond nincs vele, de 1-2 hónap és tényleg megnő.

2013. júl. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan rossz ez.
2013. júl. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
100%
Nyugi, szerintem tényleg nem lett rossz... :)
2013. júl. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív véleményeket :) kezdem megszokni,de még mindig nem tetszik :S :D majd megnő egy-két hónap alatt,addig pedig várok :D Mindenkinek köszönöm!
2013. júl. 26. 22:06
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Fodrász vagyok (alig merem leírni, nehogy ellenséget láss bennem), és szerintem jó a frizura, csak rövidebbre van vágva, mint a képen. Tényleg olyan lesz pár hét múlva, mint amit akartál. Igen, ez nem vigasz, olvastalak feljebb, de már nem tudsz mit csinálni, mint megbarátkozni a hajaddal. Még rövidebbre tiszta felesleges vágatni, és mivel hosszabbat nem tudnak belőle varázsolni, türelmesnek kell lenned. Amit tehetsz: legközelebb nem mész ehhez a fodrászhoz. Annyit még hozzátennék: ugyanaz a frizura ugyanattól a fodrásztól 10 emberen tízféle lesz, mert mindenkinek más a fejformája, forgója, arca, és ezek igencsak befolyásolják a végeredményt.
2013. júl. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
#25 válaszoló: köszönöm :) Megszoktam már a hajam,és kicsit kezdem megszereti :) A változás pedig kellett már. Várok pár hetet és megnő olyanra amilyenre szerettem volna eredetileg is. Viszont többet ehhez a fodrászhoz nem megyek. És való igaz hogy minden ember más. Szerencsére :D Túl reagáltam a dolgot...
2013. júl. 27. 21:28
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb amit vágott. Am ne aggódj, nekem jobban elcseszte. :/
2013. júl. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Már megszoktam. De még mindig nem szeretem :D Ohh,sajnos néha nem úgy alakulnak a dolgok ahogy szeretnénk :/
2013. júl. 28. 12:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!