Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros bőr (miteszer, apró...

Zsíros bőr (miteszer, apró pattanások). Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Eléggé zsíros a bőröm,főként a homlokomon. Tele van az orrom ,az állam,a homlokom miteszerekkel,de a homlokomon apró bőrpattanások is vannak,amiket nehéz kinyomni és látszanak.Az arcomon pici gödröcskék vannak,bár nem tudom honnan de ilyen máshol is van az arcomon. Ugyan ezek csak nagyon közelről látszanak az arcomon,norm. emberi távolságbol eléggé normális,de engem zavar. Mit ajánlotok? Szerek,pakolások,házi dolgok is érdekelnek. Köszönöm előre is. 15L

2013. júl. 28. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem használj bőrradírt hetente egyszer. Nekem az el szokta tűntetni az efféle dolgokat a bőrömről. Ha sok vizet fogyasztasz és hanyagolod a cukros dolgokat, elvileg az is segít, de nem törvényes, hogy mindenki kipattog pl. a csokitól. 16L

(Elmehetsz néha mélytisztításra egy kozmetikushoz is, ha abban bízol.)

2013. júl. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Használj fekete szappant, nagyon jó, nekem bevált. 14\L.
2013. júl. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Borradir, sok folyadek, hidratalokrem, havi egyszer jo kozmetikus!
2013. júl. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Először is kozmetikus, majd az Ő általa ajánlott termékeket használd, az a biztos. Itt hiába ír neked bárki bármit, semmi értelme és jelentősége.
2013. júl. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem a kozmetikus ajánlotta, hogy vegyek babaszappant és olyan "kefét" amivel a pici babák haját fésülik. Olyan puha szőrűt! Beszappanozod a kefét és körkörösen belemaszírozod, majd lemosod. Ez a bőrömmel csodát tett. Puha, pattanàs és problémamentes. Nem kerül sokba egyáltalán!
2013. aug. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!