Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne levágatnom a hajamat?

Figyelt kérdés
Nem túl hosszú, kb. mellig ér. Szeretem, hogy fel tudom kötni kontyba, befonni, behullámosítani. Félek, hogy megbánnám, ha levágatom, hiszen nem tudom elképzelni, mit lehetne rövidebb hajjal kezdeni. De szeretnék valami változást, mondják is, hogy jól állna a rövidebb. Minimum vállig érőre gondoltam, erre a fazonra: [link] Ti megtennétek? :)
2013. aug. 17. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
hát szerintem ez nem olyan brutális rövid, simán levágathatod :) úgyis megnő :D és ez még pont olyan hosszú hogy feltudod kötni, be tudod fonni, meg ilyenek :)
2013. aug. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért ilyen hosszúsággal is lehet mit kezdeni.:D nem tudom, hogy mennyire egyenes a hajad, viszont az ilyen fazont elég nehéz kivasalni azzal vigyázz. Tapasztalat. Én levágatnám, úgyis visszanő. Ha meg nem tetszik még akkor is fel tudod kötni.:)
2013. aug. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszenek az ilyen hajak, szerintem bátran próbálkozz vele. Ahogy már előttem is írták, azzal is lehet mit kezdeni :)
2013. aug. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is ekkora most a hajam ráadásul még göndör is nem győzöm vasalni mert olyan idiótán áll így a göndör fürtöm ha egyenes akkor simán belevághatsz
2013. aug. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!