Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bőrgyógyászhoz szeretnék...

Bőrgyógyászhoz szeretnék menni a pattanásos bőröm miatt. Mit kell tennem előtte? Milyen kezelést kaphatok? Mennyire hatásosak? Mennyi idő múlva várhatok változást? 16/f

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 06:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Kozmetikusnál jártál már tisztították már ki az arcodat? Hogyhogy a bőrgyógyász az első? Üdv. Egy Kozmetikus
2009. nov. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltam már kozmetikusnál, havonta jártam, a suliorvos azt mondta, hogy menjek kozmetikushoz, de ha nem segít az se, akkor bőrgyógyászhoz. Hát a kozmetikus után kb 1 hétig volt tűrhető az arcom, miután meggyógyult. Meg mostmár a hátam, is nagyon csúnya (eddig gondolom a naptól volt tűrhető) úgyhogy rávettem magam a bőrgyógyászra. Van ennek hátránya?
2009. nov. 4. 20:16
 3/4 anonim válasza:
Minek? Hogy bőrgyógyászhoz mész? Persze, sőt, jól is teszed, lehet valami baktérium van a szervezetedben, vagy hormonális eredetű a problémád. Ő majd tudni fogja. Ír fel ecsetelőt, krémet. Ha durvább a dolog, kapsz rá antibiotikumot és ha a doki kicsit lelkiismeretes, akkor megkér, hogy menjél vissza, pár hét múlva, hogy ő is lássa, javul-e a bőröd, hatásos-e a kúra.
2009. nov. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
jaj bocsi, dehogy van hátránya... nem jól olvastam az utolsó kérdésedet.
2009. nov. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!