Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Allergiás vagyok a fekete...

Allergiás vagyok a fekete hajfestékre. Szerintetek ha veszek ppd mentes festéket megszűnik az allergiám?

Figyelt kérdés
A fodrász azt mondta valószínű allergiás vagyok a ppd-re ami a fekete festékben található meg a legnagyobb mennyiségben. Bedagad tőle a szemem, a fülem, kiütéses leszek, levedzik tőle a fejbőröm.
2013. okt. 13. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg igen,mert ezek ppd mentesek,de mindenképpen teszteld előtte le.
2013. okt. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
SZia!én is ppd allergiás vagyok immáron 8 éve,PPD mentes fekete festékkel én még nem találkoztam (rengeteget kerestem!)Azzal hogy nem festhetem a hajam már megbarátkoztam,de azzal csak kicsit hogy a szememet sem festhetem :(.Pont a mai napon ìrtam a mannaszappan facebook oldalára hogy nem szeretnének kifejleszteni ppd mentes festékeket az ötletet jónak találták és továbbították a nagyfönöknek ugyhogy most ujra reménykedem,mert ugye tudjuk hogy a ppd ha egyszer elöjön soha többet nem mulik el.
2013. dec. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia! Én találtam a neten és Szegeden egy fodrászkellékesben vette a barátnőm. BES Regal Zero a neve és fekete hajfesték. Az ára sem volt vészes nagyjából 1500 Ft körül volt egy tubus. Pénteken festettem vele a hajam másodszorra, szombaton pedig elvittem a kozmetikushoz és a szemöldököm is ezzel festették be. Nálam semmilyen allergiás reakciót nem váltott ki, pedig azelőtt a szemöldököm is sebesre vakartam a hagyományos festéktől, a fejemről már nem is beszélve.
2013. dec. 22. 21:06
 4/4 A kérdező kommentje:
és ppd valamint ammónia mentes a hajfesték.
2013. dec. 22. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!