Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajam van, de töredezik...

Hosszú hajam van, de töredezik a vége nagyon. Nem szeretném levágatni a végét, ezért kérdezem hogy van-e valami olyan szer / sampon / házi praktika, amivel ez visszafordítható vagy javítható?

Figyelt kérdés

2013. okt. 29. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

nekem is ilyen problémám van/volt és nekem a Pantene Pro-V Split End Hajvégápoló Szérum tett csodákat!!

bátran ajánlom kicsit drága de megéri az árát nekem elég jól rendbetette én a dm-ben vettem! :)

[link]

2013. okt. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
a fodrász megmondja, a halott hajat nem tudod újjáéleszteni, ez van, le kell vágni, de nem csak 1-2 centit, mert akkor pár héten belül újra látszódni fog, hanem kb 10 centit, attól függ mennyire töredezett a vége. Az enyém is olyan volt, hidd el, ezek a bolti szerek csak összetapasztják a hajvégeket, meg ha nem rendszeresen használod (hogy legyen hasznuk) akkor semmit sem érnek, és nem véletlenül
2013. okt. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmi sem fogja megjavítani a törött részt, mindenképp le kell vágni, különben csak tovább törik, arról nem is beszélve, hogy csúnya és igénytelen hatást kelt. Hajvégápolókkal nem látszik annyira, hogy mennyire károsodott, de javítani magát a helyzetet nem javítják.

Én a helyedben úgy kezdeném, hogy vennék egy jó hajvágó ollót (Fiskars nagyon jó), és 5 cm-t levágnék a végéből. Utána havonta egy cm-t végnék addig, amíg nem javul és le nem nő a törött rész, utána pedig tudod továbbnöveszteni. Persze akkor is és most is rendesen kell ápolni, kímélő samponnal mosni, balzsamot mindig használni, hajvégápolózni.

2013. okt. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Egy kicsit mindenképp vágass belőle, utána pedig jó hajpakolás- pl.: Kallos keratinos hajpakolása csodajó, plusz Kallos hajvégápoló szérum! :)
2013. okt. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A végét mindenképpen le kell vágni, d elég csak 1-2 cm-t mondjuk félévente, negyedévente. Utána jobban is fog nőni, nem fog meglátszódni.


Sokan javasolják a ricinus-olajat, az elméletileg nagyon jól ápolja a hajat, használj hajpakolást, hajbalzsamot, hajvégápolóolajat mellette. Vagy pl. vannak ilyen szépség-vitaminok, amik a hajnak szükséges vitamint tartalmaznak, ilyen mondjuk a Revalid kapszula, gyógyszertárban is lehet kapni, attól is gyorsabban nő a hajad és szebb lesz. :)

2016. máj. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!