Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használja valaki a schüssler...

Használja valaki a schüssler só krémjét arcra? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2013. dec. 14. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Én vettem egyet az bőr típusomra,jónak jó volt,de nem annyira,hogy újra megvegyem.


Az érzékeny bőrön a schüssler sós krém nem fog segíteni,csak a táplálkozás átállás .


Már,ha azért érdekel,mert én még az átállás előtt ezért vettem.

2013. dec. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
AZ 1 és 11 sót szedem,ezt javasolta a bőrgyógyász,csak láttam hogy van krémje.Nagyon ráncosodom,és vízhiányos a bőröm.
2013. dec. 14. 22:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Mondom,hogy nem tudnak ők semmit.


Belsőleg a táplálkozás átállás segít.


30 évesen olyan volt a bőröm,hogy 30-nak néztek,gyökeresen átálltam táplálkozásilag,nem volt könnyű,mert nem kívánta a szervezetem,annyira hozzá volt szokva a rossz ételekhez,most meg 41 éves vagyok és 27-nek néznek olyan a bőröm.

2013. dec. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Min változtattál? Mit eszel most?Én öregebb vagyok,52 de a bőröm még öregebb!
2013. dec. 14. 23:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Én más miatt tértem át,mert minden hónapban visszajött az,hogy nagy fájdalommal vért pisiltem.Minden leletem negatív volt,tanácstalanság,antibiotikummal két hétre elmulasztották és visszajött.


Erre elkeseredésemben magamtól áttértem más táplálkozásra,hátha az segít.De úgy,hogy felírtam mit eszem mit iszom.


A húst egy időre teljesen elhagytam,hát nem volt jó,mert nagyon éhesnek éreztem maga, és napont 8 féle zöldség-gyümölcsöt ettem.


Próbálom követni a testem jelzéseit.Sok magfélét eszem,ez nagyon jó az izületeknek is.


Húst csak könnyűt eszem,nyáron csak 3 hetente egyszer,ha jön a tél megkívánom a húst gyakrabban eszem,de nem minden nap.


Az átállás eredményén én is csodálkoztam.A terv bevált azóta sem,már 10 éve nem jött vissza a bajom,az elég csúnya és nekem is vízhiányos bőröm pedig olyan szép lett,hogy mindenki azt kérdezte milyen terápára jártam,mert annyira látványos volt a változás és mondom én nem is ezért csináltam én is csodálkoztam,hogy a bőröm is így megváltozott,a betegségek elkerülnek...


Amúgy estefelé sima citrom levét magában ajánlom a hideg időben,a bőrnek jó és a téli betegségek teljesen elkerülnek!

2013. dec. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Megpróbálkozok én is változtatni,ha ilyen jó az eredmény,nemcsak a bőröm,hátha az ízületeim is változni fognak!
2013. dec. 15. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!