Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a bőrömmel?

Mit kezdjek a bőrömmel?

Figyelt kérdés

Rengeteg féle dolgot kipróbáltam már,Clean&Clear,Garnier,Nivea,szinte az összes bolti terméket,és itthoni pakolásokat is,de egyik sem használt semmit:(A bőröm nagyon problémás.zsíros,mitesszeres,pattanásos,tág pórusú,folyton fénylik,és piros,és mindezek mellé érzékeny is.az interneten olvastam a skinorenről,amit megvettem patikában,használtam is,kb.2 hézig.már az első bekenésnél látszott az eredménye,de egy idő után már nem.aztán időközben elmentem bőrgyógyászhoz,aki az isotrexin gélt írta fel,1,5 hete hogy használom,de semmi javulás,sőt még romlott a helyzet,mert amikor bekenem ég,csíp,és nagyon hámlik tőle a bőröm.már nagyon el vagyok keseredve,fogalmam sincs mit használjak:(alapozni is szoktam,mindennap,amint hazaérek lemosom.de sajnos ez se valami jó megoldás,mert az alapozó is lefolyik az arcomról,és így is csillog a fejem.kozmetikusnál is voltam már,eddig 3 szor,az kb.1 hétig jó volt,akkor tisztább volt a bőröm,de utána minden kezdődött előről.szappannal is szoktam mosni,de az is csak kicsípi.

Mit javasolnátok,mit tegyek,kihez forduljak?az arcom megkeseríti az életem:(

16/l


2009. dec. 10. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:

arcradír -> kamillás gőzölés -> hidratáló krém -> alvás.

én ezeket csinálom így egymás után, és a bőröm tökszép lett.

2009. dec. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen problémám volt, küszködtem a pattanásokkal, nekem a La Roche Posay rakta helyre. a bőrmegújitó krémjük: Effaclar K -a neve. Gyógyszertárban leeht kapni, asszem 2600 ft. Kétszer vettem a krémet, reggel este tisztitás után kentem vele, és teljesen megújult a bőrfelszin. Eltűnt az érdes tapintása is. Most pedig már csak sima Oriflame-s aloe verás tisztitó gélt és krémet használok, de nem jöttek vissza a pattik.
2009. dec. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt én is sokmindent kipróbáltam és az ilcsi vált be.

www.ilcsi.com

2009. dec. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Oriflame teafaolajos cuccok nagyon jók!!!
2009. dec. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

majd kinövöd, még csak 16 vagy, majd rájössz h ez még a legkisebb problémád az életben :)

amúgy én is kipróbáltam már szinte minden csodaszert, de a szinezék és illatmentes sima fehér szappannál semmi nem vált be jobban :D +napi másfél-két liter tiszta (nem ásvány hanem szűrt) víz.


vagy: ha majd már nem a korod miatt jön ki, bőrgyógyász, aki kideríti mitől jönnek ki, mintavétel stb. a lényeg h roacuttant soha ne szedj, az emberek felének rendbejön a bőre, ugyanennyinek a gyógyszer után még rosszabb is lesz+szőrösödés+tönkrement hormonháztartás

de a bőrgyógyászt csak 20-22 évesen ha addig nem múlik el, addig ne akard tönkretenni magad, kislány vagy még. max akkor menj most bőrgyogyihoz ha folyton gennyes az egész arcod és annyira hólyagos mint egy túlsütött virsli és egy fél négyzetcenti bőr nem látszik ki.... na azokban a esetekben érthet hogy ez tényleg probléma :) szval ne izgulj és fel a fejjel :)

2011. ápr. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!