Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudnék kezdeni pattanásokkal?

Mit tudnék kezdeni pattanásokkal?

Figyelt kérdés
Elég pattanásos az arcom, és miteszeres, és már kb. 7 éve kínlódok vele. Kipróbáltam már mindent: az Ilcsi termékek közül az összes pattanás elleni krémet, szappant, mindent , nevesincs termékeket is próbáltam, próbáltam Garnierből vagy 3-4 félét, próbáltam ClearSkin-t, Avonos, Oriflem-es termékeket, házi praktikákat: élesztős meg tojásos, mézes pakolást, mindent próbáltam már, de semmi nem használt. Az összes létező kozmetikumot kipróbáltam már szinte. Voltam kozmetikusnál is, utána olyan volt a bőröm, hogy rá se bírtam nézni. Próbáltam már gyógyszert is, csak rondább lett. Voltam bőrgyógyásznál, ő írt nekem lemosót, meg két fajta krémet, mindkettőtől nagyon ronda lett az arcom. Nem tudom mit tudnék csinálni, sajnos most pénzem sincs keresni egy jobb bőrgyógyászt. Valakinek, akinek hasonlóan problémás a bőre, tud valamit javasolni? Köszönöm!

2014. jan. 14. 17:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

[link]


Olvasgasd ezt az oldalt, nekem sokat segített.

Első körben átnézed a krémeidet, mert bizony a pattanás elleni termékekbe is raknak pattanást okozó összetevőt!!

Aztán keresd meg a megfelelő lemosót, arckrémet. Nekem a Bioderma Sensibio Light arckrém nagyon bejött, nincs benne se alkohol, ami szárít, se parfüm, ami irritál, és pattanást sem okozott, sőt tűnnek el azóta. Használj micellás vizet, a legolcsóbb a Garnier, szerintem az is jó, de én megvettem a rózsaszín Biodermát, ha nem sminkelsz, elég ez is, vagy egy kímélő arclemosó gél előtte. Nekem kb. 2 hónap alatt olyan szép lett a bőröm, hogy anyám, aki ritkán lát, megjegyezte, hogy hihetetlen sokat javult a fejem, pusztán attól, hogy a megfelelő krémet+arclemosót használom.

Sem a fogamzásgátló, sem a bőrgyógyász által ajánlott Eucerin termékcsalád nem jött be (kivéve a korrektoruk, az jó).

Menj fel a kremmania oldalra, ott meg tudod nézni a krémed összetevőit, ha rákeresel, és elolvashatod, hogy okoz-e pattanást a kozmetikumod.

2014. jan. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
ja, és azóta, mióta megfelelően ápolom a bőrömet, érdekes módon hiába eszem naponta csokit, nincs ragyám
2014. jan. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nekem a citrom sokat segített. Naponta min. 1x kend be az arcod citromlével (a firssen facsart a legjobb, de ha nincs, jó a bolti citromlé is). Ha rendszeres csinálod, meg lesz az eredménye.
2016. aug. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!