Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos vagyok, vagyis...

Pattanásos vagyok, vagyis inkább sebes, mert állandóan nyomkodom. Karácsony és szilveszter között lesz családi fényképezkedés. Mit csináljak, hogy addigra szép legyen? Az se baj ha csak arra az 1 napra.16/f

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
vegyél korrektort
2009. dec. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

NE Nyomkodd!! Hidd el nekem, hogy az egyik haverom már 30éves és borzasztóan csúnya, sebhelyes az arca! Ilyen lesz a tiéd is!!:S

Amugy addig is vegyél pattanástalanító krémet, mondjuk a Clearskin termékeket javaslom! És addig is ne nyomkodd!!:)

2009. dec. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem akarok semmilyen korrektort. Az nőies.

Nekem a clearskin nem vált be.

Tudom, hogy nem szabad nyomkodni, mert a bőr színű puklik még mindig szebbek mint a piros sebek, de nem tudom megállni.

2009. dec. 6. 14:46
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia! én tudám javasolni a Zinerytett,vagy gyógyszert de ezt csak bőrgyógyász írhatja fel patikába lehet kiváltani, amúgy nekem is ilyen volt az arcom de egyre szebb:) és ne nyomkodjad az arcodat csak rosszabb lesz:S 16L
2009. dec. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
1 hét múlvára van időpontom bőrgyógyászhoz. 2 héttel a fényképeszkedés előtt. Szal akkor még nem tud segíteni szerintem a bőrgyógyász.
2009. dec. 6. 15:07
 6/13 anonim ***** válasza:
Dehogynem nekem elmúlt 1 hét alatt:D
2009. dec. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Nekem a bőrgyógyász egy Duac nevű gélt irt fel. 2500 ft volt 15 gramm, de nem kell sokat használni belőle, már 2 hónapja használom... Szépen eltünteti a pattanásokat, persze sajnos nem teljesen... De most kb 3-4 pattanás van csak az arcomon ami azért tűrhető.. És nem kell 2 hónapig használnikéz hét alatt nagyon szépen rendbe hozta csak ha abbahagyom újra kijönnek.. És én elmentem kozmetikushoz aki kitisztitotta a bőrt,azután a krém pedig eltüntette a sebeket..
2009. dec. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De az is idő amíg kapok gyógyszert vagy krémet. Gyógyszer jobb lenne, mert a hátam nagyon csúnya.
2009. dec. 6. 15:57
 9/13 anonim ***** válasza:
Nincs az alapozóban semmi férfiatlan. Nyugodtan használhatsz az ünnepekkor, szilveszteri buliba egy vékony réteget az arcodon olyan alapozóból ami megegyezik a bőrszíneddel! én is alapoztam már le fiúismerősömet egy bál előtt, a kutya meg nem mondta, hogy alapozó van rajta és tök szépen lefedte a bőrhibáit.
2009. dec. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amúgy majd a doki eldönti hogy mit ír fel de feltétlenül mutasd meg a hátadat is.. Valószínű 1 hónapos kúrát fog fel írni ami gyógyszerből áll és 2 krémből amit reggel és este kell majd használnod én is így voltam.
2009. dec. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!