Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Veet gyantával hónalj-szőrtele...

Veet gyantával hónalj-szőrtelenités?

Figyelt kérdés
Még nem próbáltam,eddig borotváltam,de mostmár zavar,hogy olyan csúnyácska a borotva miatt igy kiszeretném próbálni Veet gyantával. Nem tudom,hogy mennyire ajánlatos..mivel elég vékony ott a bőr,félek hogy kárt teszek benne de az epilátorral való szörtelenistől félek,mivel a lábamon is eléggé fáj.Vélemények/tapalsztalatok?

2014. febr. 10. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem vált be! :(

Mivel évek óta borotvát használok, meg van erősödve a szőr és a gyanta alig 1-2 szálat szedett ki. Amikor többször próbáltam, akkor meg letépett egy darab bőrt. Napokig fáj a helye, amikor bekentem deoval. Drága is mellé!! Én nem ajánlom.

2014. febr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyedül ne próbálkozz,mert nem tudod úgy kifeszíteni a bőrt.Kérd meg a barátnődet rá,de nyugodtan kipróbálhatod.
2014. febr. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Veet talán a legrosszabb gyanta ami létezik. Inkább vegyél valami normális tégelyes meleggyantát, és azzal próbálkozz, de egyedül nem fogod tudni megcsinálni. Minimum 3 kezes meló:)
2014. febr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!