Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám megigazítani a...

Hogyan tudnám megigazítani a szemöldököm? F

Figyelt kérdés

17 éves kreol bőrű fiú vagyok, és mint ahogy a képen láthatjátok nem a legelőnyösebb a szemöldököm. Az a kérdésem meglehet ezt igazítani, hogy rendes legyen és ha igen hogy?

[link]

A problémás helyek kijelölve:

[link]


2014. febr. 11. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Rossmannban lehet kapni zselés szemöldökformázót :)


De amúgy legelöl mindenkinek ilyen a szemöldöke, én a helyedben semmit nem formáznék rajta.

2014. febr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát annyira nem vészes, de zavar. Nem szeretnék semmit vásárolni.. ollóval valahogy vagy csipesszel nem lehet megigazítani ?
2014. febr. 11. 18:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kísérletezz otthon inkább menj el kozmetikushoz. Jönnek majd itt a " nehogy menj mer' akkor búza vagy" kommentek, de sokkal jobb annál mint hogy otthon összecsapd magadnak és a végeredmény valami katasztrofális vonal legyen ami leginkább a sinustételre hajaz. :)
2014. febr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem egyáltalán nem gáz a szemöldököd :)
2014. febr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ritkán szoktam fazonírozni a szemöldökömet.

Én úgy csinálom, hogy egy szemöldökfésűvel

[link]

felfelé fésülöm a szálakat, majd egy hegyes végű kiskörömollóval levágom a felső szemöldök vonal mentén. Utána szépen megfésülöm rendezem.

Ha szeretnéd, hogy a szálak ne álljanak összevissza, fújj az újjadra hajlakkot és simítsd át a szemöldöködet.

2014. febr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!