Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti hogyan festitek be magatokn...

Ti hogyan festitek be magatoknak a hajatokat?

Figyelt kérdés
Magamnak még nem festettem. Egyébként most természetes sötétbarna és csokira vagy gesztenyebarnára szeretném. Köszi! :)
2014. febr. 28. 20:54
 1/4 A kérdező kommentje:
de nem is festeni, hanem színezni szeretném
2014. febr. 28. 20:57
 2/4 anonim ***** válasza:
A hajfestéket úgyanúgy kell felkenni mint a színezőt. Én anyukánat szoktam megkérni, hogy fesse be. :) elkezdi a töveknél és folyamatosan halad befelé a hajam közepéig
2014. febr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elmondani nehéz, nézz meg róla egy youtube videót, elég könnyű, én 13 éves korom óta magamnak szőkítem, festem, vágom, minden. Videókból tanultam meg mert untam hogy a fodrász sose olyanra csinálja amilyenre én kérem...
2014. márc. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én nem szeretnék most ezért kiadni ezreket, hogy bepingálja a hajam. Egyébként a vágás tényleg durva, nekem is mindig mindenki elrontotta. Mutattam képet, elmagyaráztam, erre alig maradt hajam, utána meg bőgtem...Ezért nem szeretek fodrászhoz járni, mert előre félek. Annyira elüt mindig az elképzelésemtől, hogy az borzasztó.

Köszönöm a válaszokat, megnézem a videókat! :)

2014. márc. 1. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!