Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolival kapcsolatos kérdéseim...

Szolival kapcsolatos kérdéseim lennének?

Figyelt kérdés

Még sohasem voltam szoliban és jövő hónaptól menni fogok. Nyaranként mindig nagyon barna vagyok és most szeretnék még barnább lenni:)

1. Mindenhol lehet meztelenül szolizni, szóval senki nem lát meg?

2. Melyik az az árkategória ami már drágának számít(nem igazán tudom hogy van ez) megéri bérletet venni?

3. Ha bérletet veszek azt hogy tudom kihasználni?

4. Elég szeplős az arcom és vannak anyajegyeim is, szóval lehet ilyenkor szoli előtt valamilyen fényvédőt vagy naptejet felvinni?

5. Kb. mennyi idő és milyen gyakran kell ahhoz járni hogy olyan barna legyek 10es skálán kb 6.?

6. Könnyen barnulok de mikor már nagyon barna vagyok nem az az igazi csoki leszek hanem inkább narancsos, mit használjak hogy csoki legyek?

7. És végül lépésről lépésre hogy működik a szoli bemegyek levetkőzök....?

Légyszi, ne nézzetek hülyének, segítsetek nekem ez nagyon fontos!! 21L

Előre is köszi:)



2014. márc. 10. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szep ha valaki barna de a szolarium nagyon-nagyon fullra egeszsegtelen. A ferfiak se nagyon szeretik azokat akik szoliznak. Szerintem inkabb ne menj hanem azt a penz hasznald valami olyan dologra ami hasznos is.
2014. márc. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi nem erre voltam kíváncsi ezt én is tudom.

Nekem ez azért ilyen fontos mert eddig olyan helyen laktam ahol senki nem látott be az udvarba nyugodtan napozhattam most pedig erre nincs lehetőség, de ha el jön a miniruhás idő nem akarom hogy minden ruhám pántja meglátszódjon mert az nem szép senkin(legalább is szerintem)

légyszi olyan válaszoljon aki tud segíteni

2014. márc. 10. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Bemész, köszönsz, elmondod a recepciósnak, hogy most vagy először szoliban, mondjon el mindent...minden szoli más, mások a gépek, más erősségű csövek vannak benne, hogy működik, ki indítja, hány perc a minimum...ami biztos, hogy senki nem fog látni ruha nélkül, mert minden szoli el van különìtve.
2014. márc. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Andii1 ***** válasza:
37%

1. Senki nem lát meg mivel be lehet zárni az ajtót. (bugyit inkább magamon hagyom...

2. 3perc 200Ft körül van..

3. SZinte minden nap elmész

4. Biztosan lehet kérdezd meg vagy nézz utána (nekem egyik sincs)

5. 10-12perc-nél leszel olyan barna de az elején 3perc körül kezd h ne égj meg. aztán fokozatosan mehet felfelé..

6. csoki:D

7. Bemész ,bezárod az ajtót levetkőzöl majd befekszel és megnyomod a gombot (ami elindítja) majd leáll felnyitod . felöltözöl és ennyi. :)

2014. márc. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat:)
2014. márc. 11. 17:52
 6/6 anonim ***** válasza:
És nincs semmi zuhany semmi én egyszer voltam fekvőbe 10 percet és már a végén pancsolni tudtam a testnedvembe, akármilyen undorító ...
2014. márc. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!