Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen nőről mondható el az...

Milyen nőről mondható el az hogy ápolt? Ezek hozzátartoznak az alapvető ápoltsághoz: szoláriumba való járás, műszempilla, természetesnek ható szemöldöktetoválás, műköröm, festett haj?

Figyelt kérdés

2014. márc. 26. 15:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

Most milyen hollywoodi színésznőkről beszélsz? Elég érdekes lenne, ha nem lenne, lévén velük szokták reklámozni ezeket. És ne add be nekem, hogy ők sose járnak szoliba, vagy nem festik a hajukat... elég fura is lenne, lévén színészek...


"És én a recepcióst nem nevezném értelmiségi munkának. Kb. ugyanazt csinálja mint a Tesco pénztáros, csak nagyobb fizetésért, elegánsabb környezetben."

Az első mondattal még valamennyire egyetértek, de a 2. mondatod elárulja, hogy mennyire beszűkült, tudatlan "értelmiségi" lehetsz...

2014. márc. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Fehér bőrű hírességek (nem mind színésznő, de ettől függetlenül összehasonlíthatatlanok a tipikus magyar celebekkel, akik túlbarnítják magukat):

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Kapásból ennyit linkeltem be, de rengeteg találatot kidob a google+ajánlanám a divatbemutatókat, ott rengeteg a fehér bőrű modell (van modell ismerősöm, mondta, hogy tilos napozni/szolizni, ha barna lányt akarnak, akkor 1. önbarnító 2.másik lányt választanak, akinek napozás nélkül is kreol bőre van)

A hajfestés pedig oké, de azért nekik legtöbbször profi fodrász csinálja meg a hajukat, illetve filmekben sokszor parókát kapnak (pl Emilia Clarke).

2014. márc. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
ja, és bocsi, de nem az előző válaszoló vagyok, remélem nem baj, ha írtam:D
2014. márc. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%

amúgy ez mind szép és jó, de én se mondtam h az összes hollywoodi színésznő szolizik. egy hófehér bőrű, szőke v vörös hajú nőnek elég furán nézne ki... ráadásul modellek sose szoktak.

de ott van a listában pl. Palvin Barni, aki magyar "celeb"

v Gwen Stefani, akinek meg nem mindig ilyen hófehér az arca (pláne h photosoppal túlexponálták a képet, mint a többi közül is párat)


de ott van Eva Longoria, Kim Kardashian, Jennifer Love Hewitt, Angelina Jolie stbstb... ok lehet h ők mindig napon vannak... pontosan nem tudhatjuk h szoliznak e... de ha egész évben úgy akarnak kinézni mint nyáron (márpedig mindig ugyanúgy néznek ki) és épp nem utazzák körül a földet akkor biztos

2014. ápr. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%
*Földet
2014. ápr. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!