Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális ez a szülőktől?

Normális ez a szülőktől?

Figyelt kérdés
Egy 15 éves fiúnak normális hogy a szülei mondják meg hogy mikor menjen fodrászhoz, és hogy milyen haja legyen?! (Ami megjegyzem nagyon szar) Rondának érzem így magam! :( 15/F

2014. ápr. 11. 07:22
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Nekem 18 éves koromig anyám vágta a hajamat. Olyanra, amilyenre ő gondolta. Nem is akartam volna fodrászhoz menni. Nem lett semmi lelki törésem, és a fejem sem esett le. De ha fodrászhoz akarsz menni, akkor vagy beszélsz haveroddal, hogy vágja le, vagy spórolsz, és elmész fodrászhoz.
2014. ápr. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
77%
Nem hiszem, hogy normális. Tanácsot adhatnak, véleményüket elmondhatják, azt is kérhetik, hogy ne mutatkozz velük egy légtérben amíg úgy nézel ki. Ki is tagadhatnak. Én soha nem szóltam bele a gyerekeim külsejébe, csak csecsemő korukban.
2014. ápr. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak szülők, akik ilyenek. Mondd, hogy egyedül szeretnél fodrászhoz menni és te akarod eldönteni, hogy nézzél ki. Ha nem hajlandóak rá, akkor vagy beletörődsz, vagy kijátszod őket. (vajon ahhoz mit szólnának?)
2014. ápr. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális és nagyon rámehet arossz közérzetre, lelki világodra. Én lány vagyok és hosszabb hajat szerettem volna mindig, legalább csak egy kicsivel, mivel anuy mindig kb 5 centisre levágta és végig így kellett kijárnom 8-ik a sulit... baromira tönkre voltam téve lelkileg... sokan nem barátkoztak velem, ronda voltam úgy, kiközösítettek....stb
2014. ápr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem,természetesen nem a mai világban.De a szülők próbálnak még most beleszólni.Ha nem készülsz drasztikus változtatásra beszélj velük.
2014. ápr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megmutattam szüleimnek a kérdést, kaptam érte pár pofont :( Na mindegy...
2014. ápr. 12. 12:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Dehogy normális. Lassan rá kéne jönniük, hogy nem vagy már kisgyerek. Sok mindenbe még beleszólhatnak, de a hajad fazonjába pont nem.
2014. ápr. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!